Arama sonuçları: *

1. R

ASUS A15 AYNI MODEL SERİ NO FAKLI HANGİSİ?

Yapay zeka buna böyle cevap verdi; "Evet, A15 FA507NV-LP037 fiyatı daha uygun. Ancak, daha güçlü işlemci ve RAM'e sahip olduğu için, daha yüksek performans sunar. Bu da, zorlu oyunlar ve çoklu görev için daha iyi bir seçim olduğu anlamına gelir. Eğer bütçeniz kısıtlıysa veya en iyi performansa...
  2. R

ASUS A15 AYNI MODEL SERİ NO FAKLI HANGİSİ?

Tam emin değilim arasındaki fark ne fakat birinin sonu 37 ile bitmesi ötekinin 39 ile bitmesi bana 39 ile biten daha yüksek bir numara olduğu için daha yeni izlenimi veriyor. Ama stokları bitmişse beklemeye değer mi bilmiyorum, kesin bilgi değil bu zaten. 1703430825 Yapay zekaya sordum ve...
  3. R

Logitech C920'nin eski sürücülerini arıyorum.

Merhaba, Logitech c920 için 2.40.100.0 sürümünden daha eski sürücüler arıyorum (mesela 2.36.100.0). Birtürlü bulamadım. Logitech'in kendi sitesindede sürücüleri vermek yerine uygulamasını indirmemi söylüyor. Müşteri hizmetleride ürüne hizmet vermiyoruz diyor. Açıkcası ne yapacağımı bilmiyorum...
  4. R

Yardım Microsoft Store Roblox'u Bozuk

Roblox'u Microsoft Storedan kullanmak istiyordum, fakat açıyorum anında çöküyor, hatasız bir şekilde. Denediğim Şeyler Onarıp açmak Sıfırlayıp açmak Sil-İndir yapıp açmak Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz?
  5. R

Çözüldü✓ NVIDIA Denetim Masasında Ekran sekmesi yok, Ne yapmalıyım?

Şuanda AMD Catalyst indirerek bu işi çözmeye çalışıyorum, çözülürse bildiririm. 1679934311 Radeon Graphics bende yok, şimdi AMD Catalyst'imi indiriyim yoksa Radeon Graphicsi mi? 1679935287 AMD RADEON SOFTWARE'i açınız Ayarlara giriniz Ekrana giriniz Opsiyonel? GPU Ölçeklemeyi açıp, Tam Panel...
  6. R

Çözüldü✓ NVIDIA Denetim Masasında Ekran sekmesi yok, Ne yapmalıyım?

CS:GO da 4:3 yapınca yanlarda siyah boşluklar kalıyor, bende bunu düzeltmek için NVIDIA Denetim Masasına girdim, fakat orda girmem gereken Ekran Kategori/Sekmesini bulamadım. İnternette bunun laptop kullandığımdan kaynaklı olduğu yazıyordu ve bu ayarı yapmak için Entegre Denetim Masasını...
Top Bottom