Arama sonuçları: *

1. uchia itachi

Fl stüdio ile ilgili bir sorum var

bu şarkının 10.00 sn sinde o*landım diyor fakat sesi kayarak kesiliyor. Bunu fl stüdio üzerinde nasıl yapabilirim. Bunun ile ilgili videolar aradım ama ne diye geçtiğini bilmediğim için bulamadım.
  2. uchia itachi

Bir şeyler denedim sizce nasıl olmuş??

Sözler ve mix-mastering bana ait tam hali değil ama ufak bir kısmını paylaşıp sormak istedim. Ayrıca mastering'de vocal-beat dengesi nasıl iyi midir?
  3. uchia itachi

12k pc önerisi yapar mısınız?

https://www.gaming.gen.tr/urun/42555/nova-1650-intel-i5-10400f-asus-geforce-tuf-gtx-1650-gaming-oc-p-4gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ birde bu iyi midir?
  4. uchia itachi

Bir şeyler denedim...

mix-mastering ve sözler bana ait
  5. uchia itachi

Bu hatayı nasıl çözebilirim?

6. uchia itachi

Ufak bir şey yaptım nasıl olmuş gelişir mi?

mix-mastering ve sözler bana ait ufak bir şey yapmayı denedim nasıl olmuş?
  7. uchia itachi

Ufak bir şey yaptım nasıl olmuş sizce gelişir mi

kendimce böyle ufak bir şey yaptım. Sizce nasıl olmuş mix-mastering bana ait
  8. uchia itachi

Hangi mikrofonu almalıyım?

Fifine K669 mi Fifine K669B mi? hangisi daha iyidir?
  9. uchia itachi

Vocal kayıdı için kullanıcam Fifine K669B Behringer C-1U Condenser Mikrofon hangisini tercih etmeliyim?
  10. uchia itachi

Beat türü ile ilgili bir soru

bazı şarkılarda özellikle şu aralarda fark ettiğim reckol gibi kişilerin beatlerinde kickler çok iyi sert vuruyo 808 den sandım ama youtube da baktığımda öyle güzel kick vuran beat yok ne type beatler oluyor onlar ne yazmam gerekiyor bulmam için?
  11. uchia itachi

Fortnite performans modu

directx 12 de oynuyorum ve fpsim sabit 160 oluyor. Ama performans moduna geçince düşmeye başlıyor aslında daha da artması gerek
  12. uchia itachi

Razer Viper Mini takılma sorunu

Razer viper mini var bende oyunlarda çok ani dönüşlerde takılıyor mousenin sensörü fln iyi neden böyle oluyor
  13. uchia itachi

Türk Telekom'dan süper online'a nasıl geçebilirim

Türk Telekom'dan süper online'a nasıl geçebilirim bir cezası varmıdır
  14. uchia itachi

James Donkey 619S klavye alınır mı?

https://www.incehesap.com/james-donkey-619s-sari-aydinlatmali-ing-q-gaming-mekanik-klavye-fiyati-50576/?utm_source=google&utm_medium=listing&utm_campaign=50576
  15. uchia itachi

BM800 + PHANTOM POWER Fifine K669B Hangi mikrofonu önerirsiniz vokal kaydı için kullanmak istiyorum.
  16. uchia itachi

Ses kaydı için mikrofon önerisi

Usb yada jag girişli max 400 TL vokal kaydı için bir mikrofon istiyorum.
  17. uchia itachi

Minecraft launcher hatası

Minecraft Launcher şu anda hesabınızda kullanılamıyor. Store'da oturum açtığınızdan emin olun ve yeniden deneyin. İhtiyacınız olursa kullanmanız için hata kodu: 0x803F8001
  18. uchia itachi

RX580 8gb 0rmp çalışmıyor

RX580 8gb ekran kartım var fakat 0 rpm olayı çalışmıyor.Nasıl açabilirim
  19. uchia itachi

Bm300 mü BM300 plus mu?

Kendi çapımda şarkı kaydetmek istiyorum hangisi daha kalitelidir?Bm300 mü Bm300 plus mu
Top Bottom