Neler Yeni

Beat türü ile ilgili bir soru

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
İlker Çeki
bazı şarkılarda özellikle şu aralarda fark ettiğim reckol gibi kişilerin beatlerinde kickler çok iyi sert vuruyo 808 den sandım ama youtube da baktığımda öyle güzel kick vuran beat yok ne type beatler oluyor onlar ne yazmam gerekiyor bulmam için?

sadolas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
sadetdin yaman
Kanka drum kitlerin kullanım biçimi sebep agresif olmasını ve sesten Bi tık yukarıda tutuyorlar mixi

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Berat İşler
bazı şarkılarda özellikle şu aralarda fark ettiğim reckol gibi kişilerin beatlerinde kickler çok iyi sert vuruyo 808 den sandım ama youtube da baktığımda öyle güzel kick vuran beat yok ne type beatler oluyor onlar ne yazmam gerekiyor bulmam için?
Drill beatlerde 808'ler çok daha farklı oluyor. Drill 808 diye aratırsan bulabilirsin.
Hatta istediğin tarzdaki 808 örnekleri ''Pop Smoke - Dior'' şarkısında bulunuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Drill beatlerde 808'ler çok daha farklı oluyor. Drill 808 diye aratırsan bulabilirsin.
Hatta istediğin tarzdaki 808 örnekleri ''Pop Smoke - Dior'' şarkısında bulunuyor.
Yazını tekrar okudum. İstediğin tarz beatlere ''Drill Beat'' deniyor ve ''Drill type beat'' diye aratırsan bulabilirsin. Ve bu sert beatler en çok Pop Smoke'a yakışıyor. Biraz şarkılarını dinlersen hem türe aşina olursun hem de istediğin tarzda beatleri bulursun.
Pop Smoke'tan ''Drill'' birkaç şarkı önerisi:
Dior
Invincible
Armed N Dangerous
PTSD

Son düzenleme:
Top Bottom