Arama sonuçları: *

1. stizzy

Hangi Risale-i Nur kitabını okumalıyım?

Üstteki arkadaş haklı. Said Nursi, Kurtuluş Savaşı'nın en sıkıntılı günlerinde tüm tercihlerini İngilizler lehine kullanmış ve Milli Mücadele'ye açıktan düşmanlık eden cemiyet ve kuruluşların kurucuları arasında yer almıştır. (İngiliz Muhipleri Cemiyeti, İttihad-ı İslam Cemiyeti, Kürt Teali...
  2. stizzy

Neden mi "Türkiyeli"?

Ne mutlu Türküm diyene demiş Atatürk.
  3. stizzy

Neden mi "Türkiyeli"?

Biz Türk olarak devam👎
  4. stizzy

Youtube Kanalımı Yorumlar Mısınız?

Dostlar kanalımı hep arkadaşlarıma yorumlattırdım ve farklı kişilerin yorumlarını merak ettim ve bu konuyu açma kararı aldım. En son videomu ayrıca yorumlarsanız sevinirim. Kanal linki.
  5. stizzy

Youtube Video Editör Nasıl Olabilirim

Dostlar 2018den beri kendi Youtube kanalıma içerik üretiyorum. Haziranda sınava girdim ve üni için harçlık biriktirmek istiyorum ama bir türlü iş bulamıyorum. UpWorkde yeni olduğum için kabul etmiyorlar galiba, Fiverr hoşuma gitmedi ve kuzenim çok dolandırıcı olduğunu vs söyledi, kariyer.netten...
  6. stizzy

Video Editörlüğü Yapıyorum, Sorusu Olan?

Hocam işi nasıl buluyorsunuz, UpWorkden bakıyorum deniyorum bi türlü kabul etmiyorlar.
  7. stizzy

Fm Transmitter Önerisi

Sıkıntı yok hocam.
  8. stizzy

Fm Transmitter Önerisi

Unutmuşum hocam 300 max.
  9. stizzy

Fm Transmitter Önerisi

Dostlar bayadır arıyorum ama f/p bir şey bulamadım yardım eder misiniz?
  10. stizzy

saçım çok sert nasıl yumuşar?

benimde saçım sertti şampuanı h&sden clearmen e geçtim ve duş sıklığını 2 güne indirdim yumuşama oldu ama büyük ihtimal şampuan kaynaklı
  11. stizzy

saçım çok sert nasıl yumuşar?

Kaç günde bir duş alıyorsun?
  12. stizzy

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

Sinan oğanı destekleyenler adamın paylaştıklarını görmedi galiba. 2. tura kalmazlarsa akpyi destekleyebiliriz ne demek?
  13. stizzy

after effects video yavaş oynatılıyor

Videoyu renderlıyor. Video oynatma kısmının altında full,quarter vs olması gerek onu videoyla uğraşırken quartere al, işini bitirince izlemek için fulle al. Bilgisayarın ortalama bir bilgisayar galiba bunu yaparsan biraz daha sağlıklı olabilir.
  14. stizzy

Kitapyurdu E-Kitap ve Sesli Kitap Uygulamaları Depremzedeler İçin Ücretsiz Oldu!

Sesli kitaplar çocuklar için çok güzel bir olanak. Hem türkçeyi okudukları gibi dinleyebiliyorlar hemde ücretsiz.
  15. stizzy

Hangi dövmeyi tavsiye edersiniz?

Kedin varsa kedi yaptır en azından bi anlamı olur, ileride pişman olmazsın.
  16. stizzy

Gaziantep'te ekmeğe zam yapan fırın kapatıldı

Yanlış kişiler enkazda kalıyor
  17. stizzy

Spotify takip ve müzik bırak!

18. stizzy

Twitch Yayina giden görüntü kasıyor

Server olarak bağlandığın ülke ingiltere vs olabilir belki o yüzdendir, bize en yakın olan ülkeyi seçebiliyorsan düzelir diye düşünüyorum.
  19. stizzy

Twitch Yayina giden görüntü kasıyor

Ne kadar bitrate veriyorsun hocam
Top Bottom