Arama sonuçları: *

1. A

RX 6600 Ekranda Karıncalanma

Bugün yeni aldığım ekran kartı geldi ve test etmek için 5600G ile bir deneme yaptım, deneme sonuçları gayet iyiydi oyun gayet iyi akıyordu (GTA V). Daha sonra kartı daha daha eski bir anakarta sahip bir bilgisayara taktığımda monitöre görüntü gelmedi. Sonra bilgisayarda Intel driver kurulu...
  2. A

Burun Estetiği HK...

Açıkçası kendim ameliyat olmadım fakat deneyimli birisini tanıyorum,ameliyat sonrası yaklaşık bir ay morarma söz konusu. Gözlerin baya şişiyor,yorgun hissediyorsun vesaire hasta gibisin. 1 ay dolduğunda daha rahat olursun. Morarmalar geçer ve gündelik hayatına devam edersin. 1659424110 Böyle...
  3. A

MSI MECH RX 6600 DE ISINMA SORUNUNU ÇÖZDÜ MÜ ?

MSI Mech testlerde %60 fan devrinde Asus DUAL ile yakın bir sıcaklık değerine sahipti.MSI Mech gelecek vakitlerde mi sıkıntı çıkarıyor,termal ped bu sorunu çözer mi,fanlar ile kart işlemcisi temassızlık mı yapıyor,ekran kartı desteği bu sorunu çözer mi acaba?
  4. A

RX 6600 Önerisi Hangisini Alayım

Hocam konuyu hortlatıyorum,MSI Mech testlerde %60 fan devrinde Asus DUAL ile yakın bir sıcaklık değerine sahipti.MSI Mech gelecek vakitlerde mi sıkıntı çıkarıyor,fanlar ile kart işlemcisi temassızlık mı yapıyor,ekran kartı desteği bu sorunu çözer mi acaba?
  5. A

Sapphire ekran kartı alınır mı?

Hocam şuan RX 6600 almayı düşnüüyorum Sapphire Pulse ekran kartı alınır mı sizce ?
Top Bottom