Arama sonuçları: *

1. E

🔥İndirim Colgate Optic White + Optic White Charcoal +12 Diş Macunu 3x + Diş Fırçası 100TL

Orada gözüküyor fakat ödeme yap diyince hata veriyor kupon kullanılmıyor şuanda
  2. E

🔥İndirim Windows 10 Pro Lisans Anahtarı 4,5 TL KAÇIRMA

Hep prolar ındırımde home hiç girmiyor heralde
  3. E

🔥İndirim Aliexpress Ödül Kardeşliği

Vergi sepette cıkıyor zaten arkadaşlawr ürün 3 TL gözüküyor ama coguna 80-100 TL gümrük vergisi cıkıyor 2 ürüne bende denedim
  4. E

HyperX Cloud II'den Daha İyisi Var Mı?

https://versus.com/tr/hyperx-cloud-ii-vs-razer-kraken-tournament-edition
  5. E

Düşük bütçeyle 2. el bilgisayar

Güzel konuymus tesekkür ederim o fiyat aralığında siz hangisini tavsiye edersiniz benim amacım zaten belli tek bir oyun için kullanıcam oda işlemciden yiyor ama genede program ustu baglandıgım ıcın kasma yapmasın diye takıcam.
  6. E

R7 240 düşünüyordum ekran kartı işimizi fazlasıyla göreceğini düşünüyordum. diğer q8200 işlemcili bilgisayarda gt 630 ekran kartı var problem yaratmıyor işimi görüyor onunda sadece işlemcisini değiştirip q9550 düşündüm sizce performans olarak ne kadar etiler q8200 v q9550?
  7. E

Arkadaşlar bütçe şöyle minimum ne kadar tutarla istediğimi elde edebilirim onu öğrenmek istiyorum yani bu 300 TL de olur 500tlde 700tlde sadece istediğim verimi ne kadar tutarla alabilirsem onu yapacağım.
  8. E

Razer BlackShark V2 USB Enhancer 7.1 vs Cloud 2

bende bu konunun peşindeyim arada 150-200 TL gibi bir fark var blackshark için değer mi? rahatlık konfor açısındanda ele alırsak.
  9. E

Arkadaşlar merhaba ben bilgisayarları knight online adlı oyunda kullanıyorum şimdi elimde yeni bir bilgisayar var. amd athlon iix4 640 8 gb 1600 mhz ram 350 watt psu Hd3450 ekran kartı Ekran kartından dolayı kasma fazlasıyla yapıyor ama oyun işlemciye yüklenen bir oyun benim amacım şu aynı...
Top Bottom