Neler Yeni

HyperX Cloud II'den Daha İyisi Var Mı?

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
Mertcan Uysal

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Asus Rog Strix Fusion daha iyi sanırım.

th2077

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
th
James Donkey 711 Kullanan Birisi Olarak Söylemem Gerekiyor ki Aşırı Konforlu Kulağımı Çevreliyor Hatta Boşluk Bile Kalıyor, Basları Tizleri Okadar iyi Naksetmese'de Oyunculuğa Önem Verdiğim için Pekte Problem Değil Açıkcası.

Fakat Son Zamanlarda Farkettiğim Şeyler Var Misal Oyuncuların Sesi Arkamdan Gelmesine Rağmen Önden Duyuyorum Kulaklıktan Çok Memnunum Ondan Yöne bi Şikayetim Yok Kafama Göre Şekil Alan Kafa Bandı Olsun, Mikrofonu Olsun Çok iyi ama Yeni bi Kulaklık Alıcaksam Bu Alacağımın En iyisi Olması İstiyorum, Yardımcı Olursanız Teşekkürler ♥
hyperx cloud II kullanıyorum,2 sene önce aldım.önerirmisin diye sorarsan kesinlikle öneririm fakat güncel kulaklıklara bakmakta fayda var.Bazı kaynaklara göre hala çok iyi bir kulaklık hatta en iyisi diye belirtiliyor fakat bence en iyisi olması için iki üç eksiği var;7.1'in kötü olması,tasarım(rahatlık olarak 8 saat taksamda hiçbir rahatsızlık hissetmiyorum ama tasarımı artık eskidi),kablosu çok dolanıyor ve bir süre sonra rahatsız edebiliyor.benim gördüğüm eksikler bunlar,aslında çok büyük eksikler değil fakat 2021 yılı ile birlikte çok daha güncel kulaklıklar var.

Meth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Enes Aslan
Alpha S tabii ki. Yeni alacak birisi için neden Alpha S yerine Cloud 2 tercih listenizde ki? Cloud 2 iyi bir kulaklık olabillir fakat 2021 yeni alınacak bir kulaklık değil bana göre. Logitech G Pro X'e de bakabilirsiniz. Bütçenizi aşmıyorsa tabii bunlar.

Top Bottom