Arama sonuçları: *

• Users: Yusuf
  • Order by date
  1. Yusuf

Magnus V2 mikrofon bir anda bozuldu

Kulaklığın mikrofonu 5 dakika önceye kadar çalışıyordu. Zoom'da sesimi kapatıp açtığımda hiçbir yerde çalışmamaya başladı.
  2. Yusuf

Yardım RX 580 OC ısınma sorunu

Yaklaşık 9 aydır Donanım arşivi V4 kasasını kullanıyorum ve bir çok oyunda ekran kartı çooook ısınıyor.şöyle ki valorant en düşük ayarlarda bile 65-70 dereceleri görebiliyorum fanın çalışma sesi aşırı rahatsız edici oluyor bu sorun sadece Valorant değil bir çok oyunda öyle ayarları en düşükte...
  3. Yusuf

Vegas Pro 15 Ses sorunu

diğer editlerimde sorun olmadı. O video ve ondan sonraki videolarda sorun olmaya başladı.
  4. Yusuf

Vegas Pro 15 Ses sorunu

Voice Meeter'dan Voice Meeter Banana'ya geçtim bu zamana kadar sorunum yoktu.Videomu çekip Vegas Pro'ya geçtiğimde sesimin fare gibi geldiğini duydum fakat diğer uygulamalarda sesim normal çıkıyor yardım eder misiniz? -Çektiğim program: OBS Studio CTRL+Shift yap programı sıfırladım hala aynı.
  5. Yusuf

En Çok Sevdiğiniz Oyunlar

Hocam siz bi çocukları serbest bırakın daha sonra oyunu düşünün.Hem siz bayılmamış mıydınız? ?
  6. Yusuf

3700 TL sistem almak isteyen baksın

V4'ü alabilirsin
  7. Yusuf

Anakart Driver Güncellemeleri Hangi Saglayıcı dan Yapılmalı ?

Bende MSI anakart kullanıyorum MSI üzerinden yapıyorum.
  8. Yusuf

Donanım Arşivi Sistemleri

9 aydır V4 kullanıyorum tek kelimeyle mükemmel bir sistem <3 internet kafeye gittiğimde bana 4.000 demişti ben 3.400'e almıştım.
  9. Yusuf

m4a1 s mi m4a4 mü

one shot seviyorsan Ak-47'de seviyorsundur ve dolaylı yoldan M4a1s'de seviyorsundur. Eğer Spray hastasıyım diyorsan m4a4
  10. Yusuf

Bilgisayar durduk yere reset atiyor yada kapanıp öylece kalıyor!

PSU yazmamış ama PSU olabilir.
  11. Yusuf

Öneri Yazılım dilleri, Bilgisayar bölümleri, Meslek lisesi hakkında soru ve cevap

En kolayı Python sen neden yeni başlayacak birisini c#tan veya c++tan başlatırsın ki?
  12. Yusuf

Öneri Yazılım dilleri, Bilgisayar bölümleri, Meslek lisesi hakkında soru ve cevap

Python öneririm tam anlamıyla öğrenip üstüne bir de html CSS öğrenirsen tadından yenmez
  13. Yusuf

Geforce Now avantajlı mıdır ?

Bilgisayarın kötü internetin iyiyse almanı öneririm.
  14. Yusuf

Steam: Topluluk pazarı > satış listelemeleri bekletmede

Tek sorun Telefon koruması eklemek.
  15. Yusuf

Evde durmaya hiç alışık değilim çok canım sıkılıyor ne yapmamı önerirsiniz bilgisayar yok

Normalde pek dışarı çıkmam fakat zorunlu olarak çıkmadığımda sıkılıyorum.
  16. Yusuf

Rütbe Sistemimiz Hakkında

Titanium'a ulaşana ödül olarak forum sahipliği verilebilir :D (!)
  17. Yusuf

Forumda Konu Açarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Anonim'e katılıyorum bizim önerdiğimiz olay konu Kirliliğinin önüne geçecektir.
  18. Yusuf

HİKAYELİ OYUN ÖNERİSİ

The witcher 3,watch dogs
  19. Yusuf

Superbox neden kotu?

Orada oturmuyorum ama eğer sizin evinizde Turkcell kullanan varsa ve mobil veri güzel çekiyorsa emin ol sende yüksek alırsın. Tek sorun akşam saatleri yoğunluktan dolayı aldığın hız düşebiliyor.
  20. Yusuf

Çinli arkadaşların Hanta virüsü ile imtihanı

Covid-19'dan kurtulduklarını düşünüyorları (:
Top Bottom