Arama sonuçları: *

• Users: umutyugruk
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. U

Yardım Laptopa yeni RAM sorunu

Arkadaşlar laptopuma yeni ram aldım model kodları aynı fakat taktığım zaman ekrana görüntü vermiyor. PC yle gelen RAM de sıkıntı yok ama extra yeniyi taktığım zaman görüntü yok. Fanlar dönüyor sistem çalışıyor.
  2. U

Yardım Laptop ram ini satın akmak istiyorum

Merhabalar öncelikle. MSI THIN GF63 12VE-082XTR Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD bilgisayar satın aldım. İçinde 8 gb ram varmış pc gelmeden ekstra 8gb daha almak istiyorum. Bu bilgisayarın içindeki ram marka model nedir bilen var mıdır?
  3. U

Whatsapp Transfer Android->iOS

Arkadaşlar merhabalar. Android ve iPhone cihazım var. Sadece whatsapp mesajlarını androidden iOS a aktarmak istiyorum. Böyle bir programa sahip olan varsa lütfen yardımcı olsun...
  4. U

Mekanik Klavye Önerisi

Arkadaşlar selam. 300-500 TL bandı arasında önerebileceğin mekanik klavye var mıdır?
  5. U

HP Pavilion 15-EC0001NT Serisi Önerisi

HP Pavilion 15-EC0001NT AMD Ryzen 7 3750H 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1650 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar HepsiBurada' da 4.999 TL bandında. Bu özellikteki bilgisayar sizce alınır mı? Alınırsa nasıl bir performans beklerim. Cevaplarınızı bekliyorum
Top Bottom