Neler Yeni

Yardım Laptopa yeni RAM sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Umut Yüğrük
Arkadaşlar laptopuma yeni ram aldım model kodları aynı fakat taktığım zaman ekrana görüntü vermiyor. PC yle gelen RAM de sıkıntı yok ama extra yeniyi taktığım zaman görüntü yok. Fanlar dönüyor sistem çalışıyor.

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
cagari
laptop modelini atarmısın eski bir laptopsa belki belirli gb ram sınırı vardır

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Umut Yüğrük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni hocam.

MSI THIN GF63 12VE-082XTR​

AquaMya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
mustafa yaser
Yeni hocam.

MSI THIN GF63 12VE-082XTR​

Hocam mouse imceli geliyor mu ? Bir de rami takınca zaten hemen ekran gelmez 2-3 kere reset atar pc. Geçen hafta arkadaşın laptopa ram taktım 4x2 den 8x2 yaptık ama onda windows hddye kuruluydu 2-3 kez rest atıp en az 20 dk ekranın gelmesini bekledik. Siyah ekranda mouse imleci vardı sadece pc sonradan kendine geldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam mouse imceli geliyor mu ? Bir de rami takınca zaten hemen ekran gelmez 2-3 kere reset atar pc. Geçen hafta arkadaşın laptopa ram taktım 4x2 den 8x2 yaptık ama onda windows hddye kuruluydu 2-3 kez rest atıp en az 20 dk ekranın gelmesini bekledik. Siyah ekranda mouse imleci vardı sadece pc sonradan kendine geldi.
Birde ram mhz ve cl değerlerine alırken dikkat ettiniz değil mi şuan kullandığınızla aynı aldınız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Umut Yüğrük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran simsiyah fare imleci falan da yok hocam klavye ışığı da var ama görüntü yok. Abdullah abi bu bilgisayarı tanıttı zaten açıklamasında da bu RAM vardı. Bir daha kontrol edeyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,546
Üyeler
141,454
Son üye
dnykaya
Top Bottom