Arama sonuçları: *

• Users: Swind
  • Order by date
  1. Swind

Dosyayı böyle bir durumda nasıl indirebilirim?

Ya beyler çeviriyi yükleyeceğim yükleyemiyorum şu erkanda kaldım Allah aşkına bakın bir.
  2. Swind

Metro Exodus Türkçe Yama

Beyler oyunum steam den orjinal. Türkçeye çevirmek istiyorum, anonymustan üyelik alacaktım ancak program indirilmiyor falan bir garip, Beyler iki konudan birinde yardım ederseniz sevinirim.
  3. Swind

İninal ile Vp alınmıyor mu?

Biliyorum zaten kart markası olmadığını. Bir dk atıcam dm den.
  4. Swind

İninal ile Vp alınmıyor mu?

Beyler bir şey soracağımda, ininal ile oyun içinden Vp alınmıyor mu? Çünkü Valorant ya mastercard/visa ikisinden birisini istiyor ininal ikiside değil.
  5. Swind

Half life 1 açılmıyor (Steam' de)

Yok olmadı.
  6. Swind

Bu arada ekrana tıkladığımda oyunun sesleri geliyor ancak ekran full siyah. Bir şey olmadı. Her türlü aynı.
  7. Swind

Oyunun dosyalarında uyumluluktan windows 8 yaptım ancak olmadı :(
  8. Swind

(Pc ile alakalı olabilir diye konuyu buraya açtım.) Arkadaşlar ben aldım şimdi oyunu girdim oyuna klasik Dr. freeman'ın resmi 2 3 saniye çıktı gitti siyah ekran geldi tamam dedim oyun açılıyor. Ancak açılmadı 😀 Bu arada mouse imleci görünüyor istediğim gibi hareket ettiyorum ancak ekran full...
  9. Swind

Steam Hata Veriyor

Tamamdır sağol. Birazda sinirim bozuldu 😀 Tıklıyorum tıklıyorum aynı hata. Birde son olarak uygulamayı açık mı tutmam lazım?
  10. Swind

Steam Hata Veriyor

Something went wrong while displaying this content. Refresh Error Reference: Library_7267957_f5fd4a21cfd193e7 Cannot read property 'TakeFocus' of undefined Aynen bunu diyor. Yaşayan varsa yardım ederse sevinirim. Başka bir şeye tıklanmıyor birde bir şeyler deneyecek olsam. Hangi oyuna girsem...
  11. Swind

İphone x Sesde Sıkıntı Var

Arkadaşlar ben şimdi az önce kahvaltı yapıyor yanında da ice tea içiyordum. Telefonda içeceğin yanındaydı. Muhteşem yüzyıl izliyordum sonra bir baktım ses çok boğuklaştı, yan çevirdim düzeldi. Sanıyorum bir şey falan girdi ama ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum stres oldum, önceden iphone...
  12. Swind

Witcher 3 yardım lazım

He iyi bari. Yoksa oyundan soğuyacak gibi olacaktım. Yada yeniden başlamak isterdim o derece sıktı bu durum. Bu arada çözdüm başka bir görev yapmam lazımmış.
  13. Swind

Witcher 3 yardım lazım

Skeillegede Ciri'mi vardı lan? Yapma nolur olmasın orda mıydı o?
  14. Swind

Witcher 3 yardım lazım

Arkadaşlar Skelliege'ye gittim güzelce görevleri yaptım. Ana görev oalrak bir tek Kont Revoun'un hazinesi görevi kaldı. Bana diyor ki Dijkstra'ya yardım etmeye hazır olduğunda yanına dön. Ancak oraya giden kapılar kilitli. Ne yapmam lazım benim? Oyun yarıda kaldı hoş da olmadı yani. Bilen...
  15. Swind

Witcher 3'de Witcher 2 kaydı yüklenmiyor

Ne? Önemli lan önemli!
  16. Swind

Witcher 3'de Witcher 2 kaydı yüklenmiyor

Arkadaşlar ben şimdi Witcher 2'yi bitirdim. Witcher 3 bende zaten var. Şimdi dedim ki Witcher 2 kaydı kullan. Ancak olmuyor. (İki oyunda steamden.) Oyun çöyle diyor:Yeni oyun+'ya başlamak için oyunun standart sürümü tamamlandıktan sonra alınan bir kayıt seçmen gerekir. Şimdi ne yapmam lazım...
  17. Swind

Kingdom Come Deliverance 2 ne zaman çıkar sizce?

Öyle olursa Allahıma çıldırırım. Warband gibi bir şaheserden Bannerlord için 8 yıl kadar bekledik, onun için bir delirmiştim.(Gerçi son 2 3 yılda oyunu unutmuş gibi oldum ancak 5 senenin ahı var.) İnşallah öyle olmaz ne diyeyim.
  18. Swind

Kingdom Come Deliverance 2 ne zaman çıkar sizce?

Arkadaşlar oyunu 9 defa bitirdim 350 saat kadar oldu oyunu oynayalı. Başka oyunlar denedim ama olmuyor yerini tutmuyor. Birde oyunun 2. çıkacak, işte Usta Jan Hanus Dönemi Savaşlar olacak diyorlar. Ki bu beni çok heyecanlandırdı. Aynı zamanda çıkacağı kesin, neden diye sorarsanız Warhorse'da...
  19. Swind

Assassin's Creed 2 türkçe yama önerisi

Bir türlü olmadı kafayı yiyeceğim. Hep indirdiğim bir site vardı. Oraya güvendim aldım oyunu. Ancak yama indirmede sona geldiğinde oyun dosyasını manuel veya otomatik bulun dedi. Manuel olarak seçtim ben. (Oyun steamde.) Ancak çok zararlı hata diyor ve yama asla açmıyor. Ne yapmam lazım...
  20. Swind

ilk öpücüğünüz kaç yaşındaydı

17. Şuan ki sevgilimdir kendisi 😃
Top Bottom