Neler Yeni

Half life 1 açılmıyor (Steam' de)

Swind

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Erdem
(Pc ile alakalı olabilir diye konuyu buraya açtım.) Arkadaşlar ben aldım şimdi oyunu girdim oyuna klasik Dr. freeman'ın resmi 2 3 saniye çıktı gitti siyah ekran geldi tamam dedim oyun açılıyor. Ancak açılmadı 😀
Bu arada mouse imleci görünüyor istediğim gibi hareket ettiyorum ancak ekran full siyah. Normal konsolu açtığımız tuşa bastığımda mouse imleci büyük ı şeklinde oluyor.
Dediğim gibi oyun orjinal şimdi aldım.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,610
İsim
oğuzhan ege
Oyunun kurulu olduğu exeyi bul win7 yada başka bir işletimle çalıştır sorun çözülür

Liara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
(Pc ile alakalı olabilir diye konuyu buraya açtım.) Arkadaşlar ben aldım şimdi oyunu girdim oyuna klasik Dr. freeman'ın resmi 2 3 saniye çıktı gitti siyah ekran geldi tamam dedim oyun açılıyor. Ancak açılmadı 😀
Bu arada mouse imleci görünüyor istediğim gibi hareket ettiyorum ancak ekran full siyah. Normal konsolu açtığımız tuşa bastığımda mouse imleci büyük ı şeklinde oluyor.
Başlatma seçeneklerine şu kodu girip dener misin?
Kod:
"-nofbo"

umann

80+ Bronze
pc özellikleri

Swind

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu arada ekrana tıkladığımda oyunun sesleri geliyor ancak ekran full siyah.
Başlatma seçeneklerine şu kodu girip dener misin?
Kod:
"-nofbo"
Bir şey olmadı.
Her türlü aynı.

Top Bottom