Arama sonuçları: *

• Users: AQloT
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. AQloT

Öneri RX 6600 8 GB'den RTX 3060 12 GB'ye geçilir mi?

Arkadaşlar selam uyguna Galax marka NVIDIA bulduğum için açıkçası hoşuma gitti sanki savurganlık mı sizce yoksa iyi olur mu 6600'den 3060'a geçmek fark eder mi (işlemci R5 5500) storyli oyunlar oynuyorum genelde FPS oyunlarını pek sevmem bir CS:GO severdim CS2 çıkana kadar şu an nefret ediyorum...
  2. AQloT

Twitch Canlı yayında pikselleşme sorunu

Yeni yayın açtığım için bu konulara pek hakim değilim yayında ne donma ne kasma var ama başlıkta yazdığım gibi bu sorun azda olsa var gibi ayarlar resimdeki gibi uploadım 13 mbps RX 6600 - R5 5500 kullanıyorum basitte de açtım gelişmişte de lakin çok bir şey değişmemişti sanki bilen gören...
  3. AQloT

Twitch Yeni başlayan için yayın platformu önerisi

Merhaba sizce hangisi daha makul olur kick mi twitch mi youtube mu yoksa başka platformlar var mı bildiğiniz en iyi kitle nereden gelir çekilir ve içerik ne olmalı bu arada komik olabilir ama tik tok da bile garip garip yayınlar izlenme alabiliyor ve kitlesi sanırım aşırı fazla gibi tik tok un
  4. AQloT

İ5 650 - R7 240 Sisteme İşletim Sistemi Önerisi

Soru başlıktaki gibi arada sırada eski pc kardeşim için falan lazım oluyor ama mavi ekran veya donma yapıyor şu an Win 10 Pro kurulu Windows 7 kursam iş görür mü aslında Windows 10 LTSB 1607 2016 64 Bit aradım fakat bir türlü bulamadım Ram 4 GB DDR3 bu arada ve 256 GB SSD mevcut
  5. AQloT

Yardım Amazon-Siparişiniz Türkiye’ye ithal edilemiyor

Bu kamera dan sipariş verdim fakat bugün başlıktaki gibi mesajla karşılaştım alanlar var yorumlarda bende neden böyle bir sorun oluştu mesaj attım onlara da para iadesi yapıldığında tekrar mı almam lazım ben mi yanlış bir şey yaptım yoksa...
  6. AQloT

Öneri Yayın/Video Webcam Önerisi

C310 kameram bozulduğu için yeni kamera almak zorunda kaldım 5 senedir bunu kullandım memnundum her açıdan şu an için A4Tech PK-910h düşündüm fakat pek emin olamadım kalitesinden, sürücünden yine mi 310 alsam yoksa 505 mi bakayım ? YouTube da video çekmek için + Twitch vesaire için 920 yi...
  7. AQloT

Yardım MC Yama Yükleyici Autolt Hatası

Sorunu bir türlü çözemedim AC Mirage için yükleyeceğim ama olmuyor antivirüs de yok diğer şeyleri de denedim Başka yama yeri yok mudur kendimizin manuel kuracağı şekil de ?
  8. AQloT

Öneri ATS indirimdeyken alınır mı

Direksiyon seti vesaire yok fakat ETS 2'yi oynarken zevk alıyorum açıkçası özellikle online da daha iyi ATS 70 TL ye düşmüş alınır mı sizce ama DLC ler hariç DLC ler çok uçuk ayrıca multiplayer da oyuncu azmış amerikan tırları ve otobanları hoşuma gidiyor harita küçük kalıyor sanki DLC siz de
  9. AQloT

Öneri HyperX Stinger 2 Core alınır mı ?

Arkadaşlar elimde Razer BlackShark V2 X bulunuyor bunu satıp HyperX almayı düşünüyorum sizce değer mi USB ve kumaş oluşundan ötürü bana iyi gibi geldi ?
  10. AQloT

Öneri 1 TB HDD VS 500 GB SSD

Bunlardan ikisi arasında kaldım. Genelde depolama için arıyorum ek alan fazla olursa daha iyi olur HDD daha iyi olur gibi ama HDD'lere çok güvenemiyorum sorunsuz olsa yeter hızı önemli değil açıkçası ama hangisi iyi olur karar veremedim (Hali hazırda sistem de 500 GB M.2 SSD ve 1 TB Sata SSD...
  11. AQloT

Öneri Ek Depolama İçin HDD Önerisi

500 GB M.2 SSD ve 1TB SATA SSD'm mevcut attıklarım bandında ek depolama için HDD istiyorum fazla bir şey beklemem zaten alanı fazla olsun yeter hangisi iyi olur ...
  12. AQloT

Western Digital Scorpio Blue WD7500BPVT 750 GB Alınır mı ?

Sadece depolama için almak istiyorum uygun gördüm sistemim de halihazırda M.2 ve SATA SSD var zaten ekstra almak istiyorum fazla da vermek istemiyorum burası güvenilir midir ve bu HDD alınır mı? Western Digital Scorpio Blue WD7500BPVT 750 GB HDD Fiyatları ve Özellikleri Devir hızından için 7200...
  13. AQloT

Yardım GTA 4 TAKILMA SORUNU İÇİN PATCH ÖNERİSİ

Oyunum steam üzerinden orijinal internet deki patch ler korsana uyumlu sanırsam olmuyor patch ciddi oranda düzeltiyor yanlış değilse eğer youtube da videolarda sürüm sürüm karşılaştırma yapılmış nereden bulabilirim orijinal için kurulumu nasıl yapılır ?
  14. AQloT

Öneri RX 6600 sisteme oyunlar için grafik modu önerisi

Minecraft, GTA V, GTA IV bu tarz oyunlara grafik modu öneriniz var mı hatta GTA San Andreas'da olur DE'yi istemiyorum DirectX 3.0 tarzı grafik modu var mı çoğuna el atıp kaldırılmış bulamadım ayrıca RTX açma imkanı var mı öyle bir mod var mı ya da önerilerinizi bekliyorum... SA için böyle bir...
  15. AQloT

Çözüldü✓ PC açılıyor görüntü gelmiyor mouse klavye de çalışmıyor

Mouse ve klavye çalışmıyor BIOS ekranı da gözükmüyor CPU fanını sökecektim bir vidası çıkmayınca tekrar taktım bende geri koydum yerine bilgisayarı fakat açtığımda BIOS ekranı gelmedi mouse ve klavye de çalışmıyor ışıkları yanmıyor garantiye mi gitmesi lazım İtopya'dan alındı soğutucu takayım...
  16. AQloT

Öneri Kasa Fanı Önerisi Verir misiniz ?

kasa da 3 fan 1'i de egzoz olmak üzere 4 tane fan var üstüne de sanırım takılsa takılsa 2 fan takılır diye düşünüyorum böylelerini buldum: 1-...
  17. AQloT

Yardım Ryzen 5 5500 soğutucu önerisi

Ryzen 5 5500 kullanıyorum normalde 40-45 iken yükte 70 lerde geziniyor normal mi gerek var mı varsa nasıl bir fan lazım önerisi olan var mı sıvı soğutma da olur 2.ele de açığım bu arada ama adresimden olması lazım 2.el olursa
  18. AQloT

Mavi Ekran Mavi ekran hata analizi

Arkadaşlar sistem yeni 3 hafta olacak, daha yeni bu hatayı aldım açıkçası üzdü neden böyle yaptı merak ettim. RAM: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 Siyah Single Kit Ram SSD: MLD M300 500GB NVME 2280 Gen3x4 M.2 SSD Ekran Kartı: Sapphire RX 6600 Pulse 11310-01-20G 128 Bit GDDR6 Anakart...
  19. AQloT

Dark Usb2.0 7.1 İş Görür mü ?

https://www.trendyol.com/dark/usb2-0-7-1-stereo-ses-efektli-ses-karti-windows-ve-mac-destekli-dk-ac-usc71-p-3580637?boutiqueId=61&merchantId=107520&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.95.4...
  20. AQloT

1 TB HDD Mİ 500 GB SSD Mİ ?

Sistemim de M.2 500 GB SSD mevcut fakat yetersiz geleceğinden bir daha depolama aygıtı almayı düşünüyorum bu ikisi arasında kaldım. Sizce hangisi uygun olur bu arada sosyal medya da editle, oyun modlarıyla bayağı uğraşırım 50 GB'ye yakın dosyam mevcut mesela, hangisi daha makul olur depolama...
Top Bottom