Neler Yeni

Western Digital Scorpio Blue WD7500BPVT 750 GB Alınır mı ?

AQloT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tolga Kaan Arslan
Sadece depolama için almak istiyorum uygun gördüm sistemim de halihazırda M.2 ve SATA SSD var zaten ekstra almak istiyorum fazla da vermek istemiyorum burası güvenilir midir ve bu HDD alınır mı? Western Digital Scorpio Blue WD7500BPVT 750 GB HDD Fiyatları ve Özellikleri Devir hızından için 7200 diyor fakat aratınca Western Digital Scorpio Blue 750 GB WD7500BPVT Hard Disk Özellikleri: 5400 RPM yazıyor
Masaüstü içinde uygun mudur ?
AYRIYETEN BUNLARI DA BULDUM
https://www.n11.com/urun/samsung-sp...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel bu nasıl bu da WD Scorpio gibi sanırım değil mi ?

Son düzenleme:

KRRVZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Ersan
Sadece depolama için almak istiyorum uygun gördüm sistemim de halihazırda M.2 ve SATA SSD var zaten ekstra almak istiyorum fazla da vermek istemiyorum burası güvenilir midir ve bu HDD alınır mı? Western Digital Scorpio Blue WD7500BPVT 750 GB HDD Fiyatları ve Özellikleri Devir hızından için 7200 diyor fakat aratınca Western Digital Scorpio Blue 750 GB WD7500BPVT Hard Disk Özellikleri: 5400 RPM yazıyor
knk site güvenilir ama bence bunun yerine taşınabilir harddisk al (çok fazla anlamıyorum sonra kötü yorum yapmayın bana)

justice57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Bahadır Başer
Bu markayi hiç sevmiyorum , bir kez bozuldu banami denk geldi bilmem, Seagate tercihim.

AQloT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tolga Kaan Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk site güvenilir ama bence bunun yerine taşınabilir harddisk al (çok fazla anlamıyorum sonra kötü yorum yapmayın bana)
Pahalı onlar zaten de var ama kullanım amacı farklı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımcı olacak var mı çok iyi değil zaten hatta 2.el de olabilir güvenlik şirketlerinden falan ama ek depolama amacında uygun mudur çünkü daha fazla fiyat çıkamam gibi şu an

Top Bottom