Arama sonuçları: *

1. Shyankh

Asus zenbook s14 vs Macbook air m3

Apple daha iyi yazılımda, ben olsam apple alırdım, o fiyata Intel Core Ultra almak istemem şahsen.
  2. Shyankh

Asus zenbook s14 vs Macbook air m3

Bence bunu alın hem işlemci gücü hem pil ömrü açısından Intel Core Ultra'lardan daha iyi, hem de prizde ekran kartını da kullanırsınız. https://shop.asus.com/tr/90nr0j41-m004p0-asus-tuf-gaming-a14-2024.html
  3. Shyankh

50k Gaming Laptop Öneri

Fiyatlar uçuk ama merakınızı giderilmesi adına atayım, AMD Ryzen AI 9 HX370 + 16 inç + 4070 https://www.vatanbilgisayar.com/asus-proart-p16-oled-ryzen-ai-9-hx370-rtx-4070-8gb-32gb-1tb-16inc-w11.html Intel Core Ultra 9 185H + 16 inç + 4070...
  4. Shyankh

🔥İndirim 🔥KİOXİA G2 1 TB M.2 SSD 1941₺ 🔥

Exceria Plus'ı bilmem, bende paylaştığınız SSD var ve ısınma problemli bir model olduğunun bilgilendirmesini yaptım sadece.
  5. Shyankh

🔥İndirim 🔥KİOXİA G2 1 TB M.2 SSD 1941₺ 🔥

DRAM'li ve DRAM'siz iki farklı model mi var bilmiyorum ama bende var bu SSD'den ve aşırı ısınıyor, bunu alırsanız yanında bir de soğutucu alınması şart.
  6. Shyankh

6 ayaklı kasa power switch nereden bulunur

Kasanın tuşu doğru çalışmıyordu, switch'i söktüm, 6 ayaklı, bunun aynısından bulmam lazım, nereden temin edebilirim?
  7. Shyankh

4070 super i5 12400F Fps sorunu

Monitörü 2k yaparsa yine FPS aynı kalır ama daha yüksek kalitede görüntü alırsın, işlemci değiştirirsen direkt FPS'in artar.
  8. Shyankh

4070 super i5 12400F Fps sorunu

Çünkü 1080p'de oynuyorsun, ya daha güçlü işlemci alıp 1080p'de oynaman lazım ya da 2k veya daha üst çözünürlükte monitör alman lazım. Çok daha fazla FPS olsun istersen işlemciyi değiştir, darboğaz yapıyor 1080p'de.
  9. Shyankh

laptop ekranım videoları karanlık gösteriyor

Karanlık mod falan için tarayı eklentisi kullanıyor musun? Kullanıyorsan bu sitede devre dışı yapıp sayfayı günceller misin. 1727445282 Farklı olarak video ayarlarından sinematik ışıklandırmayı devre dışı bırakmayı deneyebilirain
  10. Shyankh

50k Gaming Laptop Öneri

Şarjı uzun gitsin ve güçlü olsun istiyorsan harici ekran kartlı ve ai işlemcili bir laptop bakmalısın, öyle bir model var ama bütçeni aşıyor, yine de atayım linkini. Bu işlemciyle 14-15 saati rahatlıkla devirebilirsin, priz bulduğunda da ekran kartını devreye sokup çok daha iyi performans...
  11. Shyankh

Mühendislik işin laptop önerisi

Şarjın ne kadar dayanıyor?
  12. Shyankh

HUAWEI MateBook X Pro alınır mı

Sorun değil ama kafanız rahat etmeyecekse bunu alın, https://www.vatanbilgisayar.com/asus-zenbook-14-oled-evo-ux3405-core-ultra-9-185h-32gb-1tb-ssd-14inc-w11.html
  13. Shyankh

İyi de işlemci mimarisi veya işlemci değişmiyor ki, yine Intel veya AMD kullanacak. Zaten yeni laptoplarında geçerli olur bu, eskilerde yapmazlar. En kötü dediğim gibi Windows kurulur. Düzeltme: Evet sorun olabilirmiş, eğer .exe'ye doğrudan destek vermezse farklı bir yol izlenirse uyumluluk...
  14. Shyankh

İyi de Huawei daha yeni modellerini tanıtmadı ki, eski modellerde hala Windows kullanmaya devam ediyor, kaldı ki kendi işletim sistemini kullansa bile bir dezavantajı olacağını sanmam, hatta daha iyi olacağını düşünüyorum, zaten sorun olsa bile Windows kurarsın, sorun edilecek veya problem...
  15. Shyankh

Kesinlikle en iyi tercihlerden olur ama fiyat olarak aynı işlemci daha ucuza dediğiniz gibi Asus'ta falan var, fiyat sorun değilse matebook x pro kesinlikle mükemmel. O işlemci yeterli gelir ama yine de hem performans olarak daha iyi, hem pil ömrü olarak daha iyi olsun isterseniz de AMD Ryzen AI...
  16. Shyankh

Snapdragon X Elite Laptop alınır mı?

Eklentilerle bir yere kadar getirilebiliyor ama yine de Visual Studio'nun yerini tutabileceğini düşünmüyorum, tutarsa da çok uğraştırabilir. Visual Studio'da yapılabilen ama VS Code'da yapılamayan bazı şeyler: 1. Tam Entegre IDE: Visual Studio, daha büyük ve karmaşık projeler için tam entegre...
  17. Shyankh

Snapdragon X Elite Laptop alınır mı?

Hayır, almadım. Baya araştırdım, videolar izledim, hepsi aynı şeyi henüz hazır olmadığını söylüyor, uyumluluk konusunda ciddi problemleri varmış ve bu problemlerin çözülebilmesi için de daha zamana ihtiyaç var deniyor. Bu yüzden bir türlü elim gitmedi, ya yarı yolda bırakırsa beni diye, hala da...
  18. Shyankh

TEKNORYA satıcısının rezilliği, bu satıcıdan laptop almayın !

Cevaplarımın sadece sonuncsunu okumuşsunuz, yanlış yönlendirmiyorum, zaten dediğiniz konudan bahsettim, bilgilendirmesini yaptım, cevabınızı düzenleyip benimle alakası olmayacak şekilde düzenlerseniz sevinirim.
  19. Shyankh

Haklısız hocam ama ölü pikseller çok göze çarpan yerlerde değilse umursamamanızı öneririm, satıcının politikalarında zaten bu maddeler vardır, bunları kabul ederek aldığınız için de yapacak bir şeyinizin olmaması lazım. Yani aslında bu bir sorun olarak kabul edilmediğinden dolayı onarılması...
  20. Shyankh

Bu durumda da markayı ve politikalarını iyi tanımak gerekiyor, belli bir miktar ışık sızmasını normal kabul eden markalar var, her halükarda işi yokuşa sürecek sebepleri oluyor.
Top Bottom