Arama sonuçları: *

1. mucahittursun61

5600X Curve Optimizer ayarları sonrası Vcore voltaj ayarlamak

İyi de stok hali bile aşağıdaki gibi 10834 veriyor. Problem nerede :)
  2. mucahittursun61

Single core değerleri: Multi core değerleri. Sanırım çoklu çekirdek performansında biraz düşüş var. 1705506788 -30'un stabil olması için stock 4.65GHz de kullanmak gerekir sanırım. Aslında performans farkları oluyor kullandığım 6700XT ekran kartı 5600X'in stok haliyle anlık gpu...
  3. mucahittursun61

Bende Amanita hocamın dediği gibi ofsetleri kaldırıp bi deneyeceğim. Ve Curve optimizer'ın ne denli çekirdek voltajında etkili olduğunu göreceğim. Tam yükte 72 derece üstüne çıkmadı. Fan ayarlarım anlık dalgalanmalar sebebiyle autoda çok değişken davranıyordu. Manuel ayarlama yaptım. manuel...
  4. mucahittursun61

Anlamadığım bir hususta şu ki Curve Optimizer verdiğimiz negatif ofsetler ile çekirdek voltajını kısmıyor mu?
  5. mucahittursun61

Arkadaşlar merhabalar. Fabrika çıkış 4.6 ghz olan 5600X'im için Curve optimizer ayarlarını yapmaya çalışıyorum. Öncelikle BIOS üzerinden PBO +200mhz vererek işlemciyi 4.85GHZ ' de curve optimizer ayarlarını da per core bölümünden çekirdek çekirdek yapılandırarak çalıştırıyorum. Buraya kadar bir...
  6. mucahittursun61

🔥İndirim 8 Adet Signal white system aktif karbon diş macunu 162 TL + nays 138tl

White system farklı hacı. O klasik olanı beş para etmez. 1700164764 https://www.hepsiburada.com/signal-white-system-di-macunu-gl-beyazlik-gl-di-minesi-75-ml-p-HBCV00003UT394?url_src=and-product-detail Hepsiburada da white system 30 lira bu arada
  7. mucahittursun61

🔥İndirim 8 Adet Signal white system aktif karbon diş macunu 162 TL + nays 138tl

N11 de sepete 4 lü paketten 2 adet ekleyin. Fiyat 182ye e düşüyor. Ardından kacmaz20 koduyla kupon oluşturup alırsanız 162 ye düşüyor. Naysla 138 liraya felan geliyor. https://www.n11.com/urun/signal-white-system-arindirici-beyazlik-aktif-karbon-dis-macunu-4-x-75-ml-40094793?magaza=unilever
  8. mucahittursun61

🔥İndirim Seçili Lipton Çaylarda %40 İndirim🔥🔥

A101de Doğuş çay 100 lüsü 44 Lira Liptona 10 basar
  9. mucahittursun61

bunun gibi RDR 2 ekran görüntüleriniz var mı? (spoiler var)

The Last of Us var Olur mu =)
  10. mucahittursun61

TÜRK NET KULANAN VARMI ?

Apaşırı memnunum 1gps internet demek ne demek ya ? Yıllarca TT bizi 16 lara 24 lere uçuk fiyatlara mahkum etti. Üstelik BTK yı öne sürerek. Yaşasın Turknet!
  11. mucahittursun61

Projeksiyon cihazı ve Monitör çözünürlüklerini farklı yapma

Arkadaşlar merhaba; Pc Onbarddan VGA çıkışından çoğaltarak bir projeksiyona bir de monitöre görüntü almaktayım. Monitörde 1080p çözünürlükte 16:9 ekran oranında görüntü almaktayım. Projeksiyonda da haliyle bu şekilde görüntü alabiliyorum. Fakat benim Sormak istediğim ise şu, monitörde 16:9...
  12. mucahittursun61

STEAM DESTEKTEN GELEN HESAP ÇALMA VE DOLANDIRICILIK MESAJI

Benimde geçen hesabıma steam guard aktif olmasına rğamen çinden girdiler. Cüzdanımdaki parayı item satarak aldılar. Sonra tekrardan itemleri de aldılar.
  13. mucahittursun61

Yeni topladığım sistemde Anakart üzerinde CPU ve DRAM ışıkları yanıyor

tabii ki montajdan emin olduktan sonra bu işlemi yaptım. İlk karşılaştığımda kule tipini söküp acaba işlemcide bir sıkıntı mı oldu pinlerde bir problem mi oldu diye kontrol sağladım. Ardından herşeyin noraml olduğunu gördükten sonra sıfırlama ypatım. düzeldi.
  14. mucahittursun61

Yeni topladığım sistemde Anakart üzerinde CPU ve DRAM ışıkları yanıyor

Aynı problemle karşılaştığımda BIOS sıfırlayarak normale dönmüştü. Tüm enerjiyi kesip pili söküp 15 saniye sonra geri takın
  15. mucahittursun61

Son zamanlar da böyle bir mavi ekran hatası almaya başladım.

Araştırılarak bulunabilirdi. Bu hata, cihaz sürücüsü, cihazınızın belleği veya bilgisayarınıza yüklü virüsten koruma yazılımı ile ilgili bir sorun olduğu anlamına gelir. Aşağıdakileri deneyebilirsiniz: En son Windows güncelleştirmelerini denetleyerek sürücülerinizin güncel olduğundan emin...
  16. mucahittursun61

Yardım 6700XT Ekran kartı 70 Junction ise 100 derece sıcaklığa ulaşması

Rog ile mukayese dahi edilemez ki. Peki junction sıcaklığı kaç derece görüyor. Bir de tam sıcaklık değerleri için Msa yı kapatın
  17. mucahittursun61

Kartın sıfır olması beni endişeye soktu açıkçası. Termal padler sıfır olmasına rağmen böyle bir değer vermesi tuhaf değil mi sizce de?
  18. mucahittursun61

Merhaba XFX Quick 319 6700xt ekran kartına sahibim. Bu ekran kartında bench testlerinde maksimum 70 derece sıcaklık almaktayım. Fakat soket sıcaklığı 98-100 derece arasında gidip gelmektedir. Redditte 110 dereceye kadar problem olmadığını fakat gpu sıcaklığı ile gpu soket sıcaklığı arasında 20...
Top Bottom