Arama sonuçları: *

• Users: YSB61
  • Order by date
  1. Y

Kule tipi soğutma önerisi

MSI MAG FORGE
  2. Y

Kule tipi soğutma önerisi

EKRAN KARTI : Asus Dual-RTX2070 İŞLEMCİ : AMD Ryzen 5 3600 Kasamı yaklaşık 4 yıl önce topladım. Stok fan ile işlemcimi kullanmaktayım. Yeni bir işlemci soğutucusu almak istiyorum. Sitedeki benzer içeriklere göz gezdirdim ve thermalright phantom spirit 120 SE modeli genelde önerilmiş. Bu ürünü mü...
  3. Y

20k civari sistem önerisi

12 gb veya 16 gb vram li sistemlerin ortalama bütçesi nedir ?
  4. Y

RTX 3070 Tİ mı yoksa RTX 4060 Tİ 16 GB MI

hangi sistem paylaşır mısın
  5. Y

Biraz araştırma yaptım. 4060ti kartı biraz eleştirilmiş 8 gb olduğu için. Bu konuda bilginiz var mıdır ?
  6. Y

https://pckolik.com/urun/ghost-oyun-bilgisayari-geforce-rtx-4060ti/ gözüme uygun gözüktü. Site güvenilir mi bilemedim. Bir de 144 hz monitör düşünüyorum sisteme ek olarak. Önerilerinizi bekliyorum
  7. Y

144hz alamıyorum,60hz alabiliyorum

https://www.hepsiburada.com/paugge-vesa-sertifikali-2m-displayport-1-4-kablo-entdp1420-p-hbv00000hxyn5 Ben bundan aldım öneririm iyi marka.
  8. Y

Daha önce görmedim HDMI ile 144 fps alan. Kendim de dahil. 120 hz max gösteriyordu. Sizde olması ilginç.
  9. Y

PSU CoilWhine Sebep Olur Mu?

Bende de coil whine sorunu var. Asus dual 2070 ekran kartım var. Dün cızırtı sesi duymaya başladım. Yük altına girince ince bir cızırtı geliyor. Düşünüyorum servise göndermeyi fakat düzelme garantisi yok diyorlar. Yalandan 20 iş günü beklenir mi bu dönemde bilemiyorum.
  10. Y

Monster Pc Mavi ekran

Bende de monster laptop vardı. Mavi ekran sorunları alıyodum ayda bir kaç kere. Daha sonra bu sorunun olduğunu bildirip laptopu monstere gönderdim. Ram arızası olduğunu söylediler. Temizleyip hiç bir ücret almadan geri gönderdiler sorun çözüldü. Bir kaç gün vaktiniz varsa sorunu bildirip...
  11. Y

HDMI kablo 144 hz vermez. Güncel sürümler maksimum 120 hz görüntü verir. Display port kablosu ile 144 hz alabilirsiniz. Pc görüntü ayarlarından kablonuzu taktıktan sonra hz i 60dan 144 e çekerseniz istediğiniz hz i yakalarsınız.
  12. Y

7k Civarı kasa topluyorum önerilerinize ihtiyacım var.

Satın aldığım 3 parça yaklaşık 4930 tl ediyor. 2000-2500 tl arası bir bütçe var kalan parçalara.
  13. Y

300 tl fark var arada overclock gibi şeylerede ilgim yok açıkçası. Fiyat açısından uygun geldi. Siz neden böyle söylediniz?
  14. Y

evet onuda satın aldım
  15. Y

Öncelikle merhaba. Daha öncede bir konu açmıştım fakat o güncelliğini yitirdiği için tekrardan açmak durumunda kaldım.(ekran kartı değişti). Asus Dual-RTX2070-8G-EVO GeForce RTX 2070 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı - incehesap.com Satın aldım. (3099 tl) AMD Ryzen 5 3600 3.60GHz 35MB...
Top Bottom