Arama sonuçları: *

• Users: Remi
  • Order by date
  1. Remi

Çözüldü✓ RTX 4060 (8gb) Mİ YOKSA RX7700XT Mİ

Şahsi fikrim AMD'ye bulaşmazdım. Bütçenizde 4060ti'da düşünülebilir 16 gb versiyonu ya da ufak bir bütçe arttırımı ile rtx 4070 de tercih edebilirsiniz.
  2. Remi

Genel Seçim Anketidir

Ak Parti.
  3. Remi

AKPYE CHPDEN Tarihi Darbe

CHP'nin başarısı değil Yeniden Refah'ın başarısı ve Ak Partinin başarısızlığıdır bu.
  4. Remi

Mesut Çevik Konsol Devri Bitti Twitine Tepki Yağdı !

Doğru söylüyor bitti.
  5. Remi

SİVİLCELERDEN NASIL KURTULUNUR ???

Bende aynısını diyorum zaten
  6. Remi

SİVİLCELERDEN NASIL KURTULUNUR ???

Doktora git Zeratonin diye bir ilaç verecek muhtemelen onu kullanırsın bir süre geçer. Ben 1 sene tedavi gördüm sorun varsa cevaplayabilirim. O ilacın varyasyonları kullanılıyor halen ve zorunlu gibi bir şey bazı hastalar için.
  7. Remi

faizler yükseliyor sizce bundan sonra ne olur

Ekonominin düzelmesine yıllar var, taksitler tam anlamıyla sınırlanana kadar alacağınızı alın. Seçimden sonra her şey daha da kötü olacak.
  8. Remi

modem arayüzünde 2.4 kanalının şifresini değiştiremiyorum

Çok teşekkürler hocam, benimde sorunum bu şekilde çözüldü. :peepokalp:
  9. Remi

modem arayüzünde 2.4 kanalının şifresini değiştiremiyorum

SSID 1'i ben de değiştiremiyorum ama diğer SSID'leri değiştirip kullandığımda bir sıkıntı olmuyor hocam
  10. Remi

Maksimum 2k'ya kulakiçi kablosuz kulaklık önerisi

Önerileriniz için teşekkürler hocam sizin tavsiyeniz hangisi bu ikisi arasından ve neden
  11. Remi

Maksimum 2k'ya kulakiçi kablosuz kulaklık önerisi

Bu bütçede hangi kulaklığı önerirsiniz? Kulaklıkta önemli olan şeyler ses ve bass kalitesi
  12. Remi

❌İndirim Bitti! 🔥🔥HYPERX DUOCAST 2699 TL🔥🔥

Fifine'ın hiçbir mikrofonu Quadcast ya da Duocast'in ses kalitesine sahip değil. 1710528795 Streamer olmanıza gerek yok illa ama her şeyin fiyatının uçacağı dönemlerde uzun vadede üzmeyecek bir ürün olarak alınması çok mantıklı bana kalırsa
  13. Remi

Mobile Legends Hesabımı Nasıl Satabilirim ?

itemsatis, facebook mobile legends alım satım grupları
  14. Remi

En iyisini yapmışsınız hocam, geçmiş olsun tekrardan
  15. Remi

mikrofon olarakta görüyor olması lazım hocam hoparlör olarak görmesinin sebebi kulaklığını üzerine takıp ses çıkışı alabilmen bende de aynısı var ama mikrofon olarakta görüyor. Yazılımını kurun gözükmüyorsa. 1710427718 Tak çalıştır hocam, ince ayarlar harici dümdüz takıp çalıştırabilirsiniz...
  16. Remi

Hocam direkt değişim isteyin silikon tutsa bile sıfırı kadar güzel olamaz ya. Değişim için başvurun derim direkt geçmiş olsun.
  17. Remi

yok yani kendi kullanıcı deneyiminizden bahsediyordum
  18. Remi

Bayağı hızlı gelmiş hocam test sonuçlarını buraya yazarsanız almayı düşünen arkadaşlar için yararlı olur epey
  19. Remi

Gerçekten çok iyi bir mikrofon, ben alacağım zaman fiyatı 6kya çıkmıştı Quadcast 4k olduğundan onu tercih etmiştim, elimde mikrofon olmasa şu fiyata asla kaçırmazdım.
  20. Remi

Bende de Quad var ama fiyat farkı dışında zaten performansları çok yakın pişman olmalık bir durum yok bence.
Top Bottom