Arama sonuçları: *

• Users: Koray
  • Order by date
  1. K

Vatan Ne Kadar Nakit Ödeme Alıyor?

Vatan Bilgisayardan telefon almayı düşünüyorum kaç TL ye kadar nakit ödeme alınıyor bilgisi olan var mı?
  2. K

Sistemim Ne Kadar Eder?

Sınav senem olduğu için bilgisayarımı satmayı düşünüyorum sizce ne kadara satmalıyım? Asus Tuf GTX 1660 OC 6GB Asus Prime B450 M-K Crucial (2x8) 16GB 3000mhz CL15 ram Amd Ryzen 5 2600 HyperX Kingston 480 GB 500/500 SSD Rampage X-Horse 600W +80 Kasa Sistemi 2019 yılının Ekim ayında almıştım...
  3. K

CS:GO 4:3 Çözünürlüğünde Oyundan Atıyor

Öncelikle merhaba Cs:Go da topluluk sunucularına girerken 16:9 çözünürlüğünde sıkıntısız giriyor fakat 4:3 çözünürlüğünde oyundan atıyor. Dosyaları doğruladım düzelmedi nedenini bilen var mı?
  4. K

Hani Sweatshirt Daha Güzel?

Okulda falan giymek için alıcam..
  5. K

Hani Sweatshirt Daha Güzel?

Sweatshirt almak istiyorum ikisi arasında kaldım hangisi daha güzel sizce? https://www.trendyol.com/koton/oversize-kapsonlu-sweatshirt-baskili-p-148421482 https://www.trendyol.com/koton/kapusonlu-sweatshirt-baskili-p-193076749
  6. K

Ne olacak bu elektrik fiyatları?

Uyuyan milletler ya ölür ya da köle olarak uyanırlar.
  7. K

MD3 TARİH AÇIKLANDI yarın çıkıyor

İyi de sistem forumda Gold ve daha üstü kıdemli kişiler için değil mi?
  8. K

Gta 5 Open IV Error Hatası

Open IV ile GTA 5'e kıyafet paketi atacağım fakat atarken resimdeki hata ile karşılaşıyorum nasıl çözebilirim?
  9. K

Corsair Void RGB Dip Ses Problemi

Öncelikle merhabalar, Corsair Void RGB kulaklığım var ICUE yazılımını yüklediğimde kulaklıkta dip ses, cızırtı problemi oluyor biraz araştırdım yazılımı silip yükledim, Windowsun otomatik kurduğu driverları kaldırıp yazılımı tekrar kurdum fakat düzelmedi. Yardımcı olur musunuz?
  10. K

Yardım Türkiye geneli internet çöküntüsü mü var bana mı öyle geliyor ?

İnternet bağlantım olmasına rağmen Valorant, Steam'e giremiyorum sebebi bu olabilir mi?
  11. K

İnternet Var Ancak Valorant'a Ve Steam'e Bağlanmıyor?

Koca forumda cidden bilen birisi yok mu? Bu forum sistem toplama konusu açmaktan ibaret sanırsam.
  12. K

Pardon yanlış yazmışım düzelmedi.
  13. K

İnternet bağlantısı var her şeye giriyor fakat Valoranta girerken ve steame girerken internet hatası veriyor dns ayarlarını değiştim olmadı* nasıl düzeltebilirim?
  14. K

DA FORUM MOUSE MARKASINI SÖYLÜYOR

Logitech
  15. K

Okullar sizce kapanır mı ?

Kapanmayacak :)
  16. K

Okullar sizce kapanır mı ?

Okullar kapanmamalı eğitimde zaten geriyiz, günde beş ders bir kısım öğlene kadar bir kısım öğleden sonra olmalı.
  17. K

Corsair Void RGB Mikrofon Sorunu

Corsair Void RGB mikrofon aldım discord da valorant, cs go gibi oyunlarda ayarlardan sesi arttırmama rağmen ses karşıya az gidiyor, nasıl düzeltebilirim? Mikrofon sesini nereden arttırabilirim?
  18. K

Öğretmenim sürekli bana karışıyor ne yapmalıyım?

Tek kurgu Twitter'da yokmuş
Top Bottom