Neler Yeni

Okullar sizce kapanır mı ?

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ölüm riskin 0'a yakın ne demek hocam? Tamam belki bana bir şey olmaz ama babamın akciğer rahatsızlığı var, Babaannem de bizle kalıyor onlara bir şey olursa ne olacak?
Aga onuda geçtim bunu diyen kişilerin daha önce virüs olduğunu düşünmüyorum. Evet belki öldürmüyor ama ölmekten beter ediyor o halsizlik , iştahsızlık , baş ağrısı v.b

quadoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Kadirhan Öztürl
Okullar 6 Eylül’de açıldı o zaman vaka sayısı 20 bin di 7 Eylül’de 23 bine fırladı sizce kapatılmalıdır kapatılırsa ne zaman kapatılır ?
TAHMİN Konusu
Bence tüm yerler kapatılsa bile artık okulların kapatılmaması gerekiyor. Gerekli bütün önlemler alınırsa yüzyüze devam etmemesi için bi sebep yok. Geçen sene rezaletti öğrenciler için de öğretmenler için de. Ülkenin eğitimi duruyor adeta. Bu sene de kapatılacak olursa bir neslin yok oluşu olur bana göre. Ha şuan ki tedbirlere bir yere varamayacağımız aşikar . Allah yardımcımız olsun ne diyelim.

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Tayfun Yılmaz
Kapanmaz.Aşısı olan bir virüsten okul kapanmaz, tüm dünyada da kapanmayacak.Kapanmalı diyenler yattığı yerden derse girer gibi yapmak istiyor fakat ders çalışacak olanlar okulların kapanmasının artık çok ciddi bir soruna yol açacağını biliyor.Zaten kapanmaz.Öğrenciler dikkat etmiyorlar dikkat etseler bir sorun olmaz.Aşı olun.

Elexra23

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Elexra23
liseyi yatarak bitermek isteyenler kapansın diyor çok cahel toplum bizi bekliyor loading...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,810
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1