Arama sonuçları: *

1. R

Flexy silver'a ufak dokunuşlar yaptık elimizde kaldı :)

yapacak bişe yok pc'den iyi anlayıp sürekli bileşenleri takip edemiyor insan. Bir kaç yorum okudum iyi olduğuna kanaat getirdim. Bir daha almayız. ☝ Evet öyle imiş birebir yaşayarak öğrendik. Sıvı soğutmanın iyi olduğunu düşünüyorum.40-45 derecede çalışıyordu wow oynarken.Şuan 35in üstüne...
  2. R

Flexy silver'a ufak dokunuşlar yaptık elimizde kaldı :)

İleriye dönük sistem parçaları topluyordum,sıvı soğutma,m2 ve psu gibi deneme amaçlı sisteme taktım. windows kuruldu tüm updateler yapıldı.her şey güzel gidiyordu ki 2 saat sonra Gigabyte p750gm 80 plus psu cortladı. mecbur sistemle birlikte geleni takmak zorunda kaldım.Haftasonu olduğu için...
  3. R

Türktelekom neden fiyatları daha fazla

Haahha kısaltması mgbit miş. Mgb diye biliyodum.cahilliğime ver.
  4. R

Türktelekom neden fiyatları daha fazla

Turknete 1 mgb internet hızı için 85 tl ödeyince, türktelekom bedavaymış diyorum. 35mgb hıza telefonla birlikte 125 ödüyorum
  5. R

Flexy silver ekran gitmesi

Bende konu açtım bununla alakalı videosu da var.
  6. R

Flexy silver ekran gidip gelmesi

Yokmu yardımcı olabilecek
  7. R

Flexy silver ekran gidip gelmesi

Video flexy silver sistemde wow oynarken bu şekilde bazen gidip gelmeler oluyor ekranda. Hangi testleri yapmalıyım? Ekran kartı mı yoksa monitörden mi? Cod warzone oynarken yaşamadım bunu.
  8. R

Flexy silver geldi, yardım lütfen !

update işlemine başladım. 1615382391 bios update ettikten sonraki sonuç bu ram frekansı arttı
  9. R

Şuan durum bu bios güncellemesi yapmadım. Gerekli mi?
  10. R

Driverlar kuruluydu aslında güncelleme yaptım sadece. 1615373232 Bios update işini becerebilir isem bu hızın arttığını buraya tekrar yazarım. Şuan videoları izliyorum.
  11. R

Herhangi bir usb olur mu? Aslında bios arayüzünü kullanmayıda pek bilmiyorum. Bunun için youtube da videoları izlemeliyim. Teşekkürler 👍🏼
  12. R

Kasa ben yurt dışında iken gelmiş, bugün açıp kurdum. Şansıma diğer arkadaşların başına gelen arızalar bende yaşanmadı!! Driverları yükleyip cod:warzone deneme yaptım. İyi performans verdiğini düşünüyorum. Afterburner çalışmadığı için pek bilgi sahibi olamadım fps konusunda. Yardım rica ettiğim...
  13. R

Flexy Silver için monitör/klavye/ mouse tavsiyesi

Razer Basilisk V2 Hypershift Oyuncu Mouse - RZ01-03160100-R3M1 https://www.hepsiburada.com/razer-basilisk-v2-hypershift-oyuncu-mouse---rz01-03160100-r3m1-p-HBV00000RYFGC?magaza=Techburada Corsair Gaming K55 RGB Oyuncu Klavye Türkçe (CH-9206015-TR)...
  14. R

Flexy Silver için monitör/klavye/ mouse tavsiyesi

Abdullah reis pc topladı bizde aldık. Sıra monitör, klavye , mouse 3lüsünde. bütçe 2500 hepsinin toplamı için. Ağırlık fps oyunları, world of warcraft Tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi günler,
  15. R

Flexy silver hediye seçimi!!

Gece mesaj geldi içerisine koyacaklarını belirttiler. Teşekkür ediyorum. Şimdi sıra ekran ve klavye mouse almakta
  16. R

Müşteri hizmetleri mesai saati içinde cevap veriyor.
  17. R

Mesaj yazdım ama geri dönüş olmadı. Yoğunluk var sanırım. İnşallah atarlar içine hediyeyi
  18. R

Merhaba arkadaşlar. Ben yeni sistemin siparişini verirken hediye seçimini unuttum. Ne yazık ki yoğunluktan ötürü incehesaptan da dönüş alamadım. Yardımcı olabilecek var mı acaba??
Top Bottom