Neler Yeni

Türktelekom neden fiyatları daha fazla

bıraktım

80+ Bronze
Türktelekom neden fiyatları daha fazla bunun sebebini çok merak ediyorum kendilerine sorduğumda güya fiyatlar en uygun onlar sağlıyormuş herkes turktelekom altyapısını kullanıyor ztn diyorlar ama bana 16mbit down 1 up paketi bile 24 ay taahüt ile 90 tl ye verebiliyorlar diğer firmalarda 70-75 liraya bu paketler tanımlanırken turktelekom neden daha pahalı

OxyVee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Talha
Türktelekom neden fiyatları daha fazla bunun sebebini çok merak ediyorum kendilerine sorduğumda güya fiyatlar en uygun onlar sağlıyormuş herkes turktelekom altyapısını kullanıyor ztn diyorlar ama bana 16mbit down 1 up paketi bile 24 ay taahüt ile 90 TL ye verebiliyorlar diğer firmalarda 70-75 liraya bu paketler tanımlanırken turktelekom neden daha pahalı
bence trnin çoğu yerinde türk Telekom altyapısı olduğu için onuda hesaba katıyorlar

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,102
İsim
Mert Metshi
Onlar da masraflarını çıkartmaya çalışıyor sanırım.

Heryerde onların altyapısı var.

bıraktım

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence trnin çoğu yerinde türk Telekom altyapısı olduğu için onuda hesaba katıyorlar
olablir diğer iss altyapıyı kıraladıkları için daha uyguna veriyor olabilirler altyapım 55mbite kadar destekliyor turktelekom 50 down 8 up paketi 150 liraya verirken millenicom da 109 lira milleniye geçiş yapıcaktım babam ilk defa duymuş diye önyargılı idi başvuruyu yaptıktan sonra belgelerde sorun çıkınca sinirlendi kaapttırdı hepsini turktelekoma 2 yıl sözleşme yaptık anlaşılan en az 2 yıl daha böyle gidicek :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

bide şu bize uygun paket varmı diye soruyorum 105 liraya sınrsız adsl paketimiz var diyor daha uyguna bişey varmı diyorum yok diyor sonra peki ozaman kapattırmayı düşünüyorum diyorum emre bey burda görmediğim bir paket daha varmış şimdi sisteme düştü fln tarzı şeyler söylüyorlar :D

MENGELE88

80+ Bronze
Türktelekom neden fiyatları daha fazla bunun sebebini çok merak ediyorum kendilerine sorduğumda güya fiyatlar en uygun onlar sağlıyormuş herkes turktelekom altyapısını kullanıyor ztn diyorlar ama bana 16mbit down 1 up paketi bile 24 ay taahüt ile 90 TL ye verebiliyorlar diğer firmalarda 70-75 liraya bu paketler tanımlanırken turktelekom neden daha pahalı
1)Altyapısı avantajları var çoğu yerde başka firmalar internet sağlıyamıyor insanlar kazık olduğunu bilerek türktelekoma kalıyor diğer firmaların kendi altyapısı olmadığı için doğal olarak daha ucuza satıyorlar türktelekomdan kiralayıp.
Türktelekomda bu altyapı benim sorun olduğunda direk benle muhattap olucaksın oyüzden daha fazla para istiyorum diyor.
2)Malum hükümet lübnanlı yahudiye krediyle birlikte hediye etmişti turktelekomu o da tipik bir yahudi olarak hem krediyi ödemeyip hemde yıllarca tüm kârı sömürüp yurtdışına çıkarmıştı

Ruff34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tolga ersoy
Turknete 1 mgb internet hızı için 85 tl ödeyince, türktelekom bedavaymış diyorum. 35mgb hıza telefonla birlikte 125 ödüyorum

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Türk Telekom: YAVAŞI TERCİH EDENLER SİZSİNİZ.

Yine Türk Telekom:

100 mbps internet sadece 159 TL!

Top Bottom