Arama sonuçları: *

1. R

Flexy Silver Kasa Çalışmıyor

Geçmiş olsun, umarım çözülür probleminiz bende geldiğinde kontrol edicem. Ben zaten sipariş sırasında coolermaster 750w 80 plus ile değiştirmiştim ama yinede kontrol edeceğim
  2. R

Probleminiz neydi ?
  3. R

Flexy Silver [Donanım Arşivi] Pc aldım fakat yardım lazım

Müşteri hizmetleriyle durumları konuştum şuan fikrim daha farklı olumlu yönde. Fakat alışveriş sistemlerini kesinlikle güncellemeleri gerekiyor. Yoksa boşu boşuna mağduriyet yaşanıyor.
  4. R

İncehesap Yeni Bilgisayar

Müşteri hizmetlerine danışın bence, çünkü bende de montaj aşamasında yazıyor ama ürün bugün gelecekmiş
  5. R

Arkadaşlar benim pc yoldaymış ama hala montaj aşamasında yazıyor. Bence müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz
  6. R

@Batuemir20 seninki de mi güç kaynağından problemli ?
  7. R

Sorunun güç kaynağından olduğuna emin misiniz ? Birde teslimat nasıl oldu kutulamalar vs.
  8. R

Peki 1660 dual fan olsaydı ve işlemci ryzen 5 3600 olsaydı nasıl olurdu sizce @Muri
  9. R

Arkadaslar siparişi iptal ettim. Umarim para mi geri alabilirim. Bir daha incehesap.com dan asla alışveriş yapmam. Sizede tavsiye etmem
  10. R

Arkadaşar merhaba , Donanımarşivi'nin yeni kampanyalı sistemini upgrade ederek topladım fakat bazı endişelerim var yardımcı olursanız çok sevinirim. Not: -Öncelikle işlemci olarak Amd ryzen 5 3600 seçtim fakat sözde stok durumu yüzünden bir baktım 2700x ile değiştirmişler -Birde herkesin...
Top Bottom