Neler Yeni

Flexy Silver Kasa Çalışmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Tuna
Siparişlerim kısmından bakabilirsin. Kargo işlemleri başlamadan önce siparişiniz montaj aşamasında yazacak en son kargo firmasına teslim edeceklerinde bilgi gelecek. Gelmezse bu kısımda kargon nerede yazısına tıklayarak bakabilirsin.

Ekran kartını takmadan güç verirseniz sistem boot aşamasında kalır. Sadece güç gelip gelmediğini merak ediyorsanız sıkıntı olmaz. Ama benim tavsiyem güç vermeden ustunuzdekj enerjiyi boşalttıktan sonra dikkatlice ekran kartını takın. Hem daha güvenli hem ekran kartında sıkıntı yoksa onunla işiniz olmayacak takılı dursun.
Hocam mümkünse SS atabilir misiniz bende gözükmüyor hiçbir yerde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Detaylarda kargo takibi kısmında - yazıyor onun dışında ödeme bilgisi onaylandı vs
Montaj aşamasında yazan kısım yok

Lykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Utku istek

Detaylarda kargo takibi kısmında - yazıyor onun dışında ödeme bilgisi onaylandı vs

daha kargoya verilmemiş olabilir benimki montaj aşamasında mesela kargo takip yerinde - yazıyor

büyük ihtimalle bugün yarım kargoya verilir

LMSWeed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Fatih Demir

Kargom nerede yerine ödeme onaylandı yazacak. Eğer sistemde sıkıntı yoksa diğer aşamalara geçildikce yazı değişiyor. Kargoya verildiğinde seçenek olarak kargon nerede geliyor.

Ekler

• Screenshot_20210225-114427_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210225-114427_Samsung Internet.jpg
    382.4 KB · Hit: 44
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
Siparişlerim kısmından bakabilirsin. Kargo işlemleri başlamadan önce siparişiniz montaj aşamasında yazacak en son kargo firmasına teslim edeceklerinde bilgi gelecek. Gelmezse bu kısımda kargon nerede yazısına tıklayarak bakabilirsin.

Ekran kartını takmadan güç verirseniz sistem boot aşamasında kalır. Sadece güç gelip gelmediğini merak ediyorsanız sıkıntı olmaz. Ama benim tavsiyem güç vermeden ustunuzdekj enerjiyi boşalttıktan sonra dikkatlice ekran kartını takın. Hem daha güvenli hem ekran kartında sıkıntı yoksa onunla işiniz olmayacak takılı dursun.
Dediğiniz gibi yapacağım 1 arkadaşa götüreceğim zaten ben kendim pek anlamıyorum o bakacak açılmama durumunda çözeriz dedi montajda dır falan dedi bakalım

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Tuna
Kargom nerede yerine ödeme onaylandı yazacak. Eğer sistemde sıkıntı yoksa diğer aşamalara geçildikce yazı değişiyor. Kargoya verildiğinde seçenek olarak kargon nerede geliyor.
Sendeki yazılar bende gözükmüyor işte onu anlamadim.
Bende bu şekilde görünüyor

Ekler

• Screenshot_20210225-115009.png
    Screenshot_20210225-115009.png
    181 KB · Hit: 37

LMSWeed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Fatih Demir
Sendeki yazılar bende gözükmüyor işte onu anlamadim.
Bende bu şekilde görünüyor
Benim anlatmak istediğim şey tam olarak şöyle.
Senin attigin ss teki görüntünün aynısı bende de vardı. Ödeme onaylandı yazısı sende değişecek. En son kargoya verildiğinde bendeki seçenekleri göreceksin. Umarım anlatabilmişimdir.
Konudan alakasız ama sipariş detaylarınıza bakmayı unutmayın. Verilen siparişlerde değişiklik olması durumunda erken irtibata gecmeniz önemli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Tuna
Benim anlatmak istediğim şey tam olarak şöyle.
Senin attigin ss teki görüntünün aynısı bende de vardı. Ödeme onaylandı yazısı sende değişecek. En son kargoya verildiğinde bendeki seçenekleri göreceksin. Umarım anlatabilmişimdir.
Konudan alakasız ama sipariş detaylarınıza bakmayı unutmayın. Verilen siparişlerde değişiklik olması durumunda erken irtibata gecmeniz önemli.
Anladım anladım teşekkürler. Birde arayıp durumu öğrenelim bakalım

rcgamer34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ANIL TOSUNLAR
Arkadaşlar benim pc yoldaymış ama hala montaj aşamasında yazıyor. Bence müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz

Lykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Utku istek
Arkadaşlar benim pc yoldaymış ama hala montaj aşamasında yazıyor. Bence müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz
çok meşgul etmeye gerek yok bence seninki öyleyse büyük ihtimalle bizimki de aynı durumdadır

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Tuna
Aradım sipariş daha kargoya verilmemis
Haftaya elinizde olur diyor. Ben bu hafta elimde olur diye düşünmüştüm. bu üzdü biraz ☹️

Top Bottom