Neler Yeni

Flexy Silver Kasa Çalışmıyor

rcgamer34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ANIL TOSUNLAR
Kasa çalışmıyor. Psuyu fişe taktım düğmesini açtım kasanın power tuşuna bastığımda kasa çalışmadı. İçindeki parçalar da çalışmadı.
Geçmiş olsun, umarım çözülür probleminiz bende geldiğinde kontrol edicem. Ben zaten sipariş sırasında coolermaster 750w 80 plus ile değiştirmiştim ama yinede kontrol edeceğim

Lykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Utku istek
Büyük ihtimalle evet psu da sıkıntı var ama firmanın bunun testlerini yapması gerekiyor. Kargo sırasında olduğunu sanmıyorum bu olayın.
bilemiyorum windows 10 u kurduklarını ve bios güncellemelerini yaptıkalrını söylüyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
Büyük ihtimalle evet psu da sıkıntı var ama firmanın bunun testlerini yapması gerekiyor. Kargo sırasında olduğunu sanmıyorum bu olayın
Diğer gelen arkadaşlarla konuştum herhangi bir sorun yok dediler Windows kurulu gelmiş onlarda da kabloları bi kontrol etseydin belki çıkmıştır yanlışlık olmuştur

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Efe Samet Erol
Diğer gelen arkadaşlarla konuştum herhangi bir sorun yok dediler Windows kurulu gelmiş onlarda da kabloları bi kontrol etseydin belki çıkmıştır yanlışlık olmuştur
Hocam pek anlamıyorum kablolardan ama anakart kablosu tam yerindeydi arka kapağı açıp psu tarafına da baktım orda da sıkıntı yoktu. Kasa kablolarını kontrol etmemiştim fakat zaten psu açtıktan sonra o parçaların çalışması gerek diye biliyorum. Şuanda ürünü paketledim bugün içerisinde kargoya vereceğim. Paketi tekrar açıp kontrol de edemiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Tuna
Kasa çalışmıyor. Psuyu fişe taktım düğmesini açtım kasanın power tuşuna bastığımda kasa çalışmadı. İçindeki parçalar da çalışmadı.
Ben powera giden kablonun yerinden çıkmış olabileceğini düşünüyorum. Bu işlerde biraz tecrüben olsaydı belki göndermeden halledebilirdin belki

Lykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Utku istek
Hocam pek anlamıyorum kablolardan ama anakart kablosu tam yerindeydi arka kapağı açıp psu tarafına da baktım orda da sıkıntı yoktu. Kasa kablolarını kontrol etmemiştim fakat zaten psu açtıktan sonra o parçaların çalışması gerek diye biliyorum. Şuanda ürünü paketledim bugün içerisinde kargoya vereceğim. Paketi tekrar açıp kontrol de edemiyorum.
eğer öyleyse %60 ihtimalle psu dadır

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Efe Samet Erol
Göndereceğim bakalım tekrardan incehesaba. Artık parça mı değiştirirler tamir mi yaparlar bilmiyorum.

Lykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Utku istek
beyler ayın 22 sinde aldım bilgisyarı hala montaj aşamasında diyor sizdede bu kadar sürdümü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,282
Üyeler
156,590
Son üye
Xalionis
Top Bottom