Neler Yeni

Flexy Silver Kasa Çalışmıyor

SunZe_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ömer
Bende flexy kasadan aldım. Benimkinde de güç gelmiyor. Aynı kasayı arkadasımda aldı ama onda sıkıntı çıkmadı.

Virgil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Gökhan
Montajda hata var büyük ihtimalle benimde başıma geldi böyle bir sorun power sw yi yanlış pine takmışlar onu kontrol edin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
Bende flexy kasadan aldım. Benimkinde de güç gelmiyor. Aynı kasayı arkadasımda aldı ama onda sıkıntı çıkmadı.
Bende de güç geliyor ama mouse klavye ve ekran yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Montajda hata var büyük ihtimalle benimde başıma geldi böyle bir sorun power sw yi yanlış pine takmışlar onu kontrol edin.
mouse klavye ve ekranın gelmemesi neden olur

Genel problem galiba çoğu kişide güç gelmemesi
Aşırı moralim bozuldu zorluklar içinde alıp böyle olması cidden çok can sıkıcı

Bi sıkıntı çıktı mı çalıştı mi kasa
Kasa çalışıyor ama dediğim gibi mouse klavye ve ekran gelmiyor ne yaptıysam olmadı yarın büyük ihtimal geri yollayacağım bende

LMSWeed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Fatih Demir
Bende de güç geliyor ama mouse klavye ve ekran yok

mouse klavye ve ekranın gelmemesi neden olur

Aşırı moralim bozuldu zorluklar içinde alıp böyle olması cidden çok can sıkıcı

Kasa çalışıyor ama dediğim gibi mouse klavye ve ekran gelmiyor ne yaptıysam olmadı yarın büyük ihtimal geri yollayacağım bende
Dayı duruma üzüldüm.
Anladığım kadarıyla görüntü alamıyorsun.
Ekran kartı yada ram de sıkıntı olduğunda sistem boot aşamasına gelemez. Ekran kartını ve ramleri çıkarıp tekrar takın. Bunlarda bir problem yoksa görüntü alabileceksiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
Dayı duruma üzüldüm.
Anladığım kadarıyla görüntü alamıyorsun.
Ekran kartı yada ram de sıkıntı olduğunda sistem boot aşamasına gelemez. Ekran kartını ve ramleri çıkarıp tekrar takın. Bunlarda bir problem yoksa görüntü alabileceksiniz.
Bakalım yarın bi arkadaşla deneyeceğiz kardeşim ben pek anlamıyorum ince hesabı aradığıma ana kartın güç kablosunu sökün takın hallolur falan dedi inşallah öyle birşeydir ekran kartı yada RAM sıkıntı varsa çok uğraştıracak

LMSWeed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Fatih Demir
Bakalım yarın bi arkadaşla deneyeceğiz kardeşim ben pek anlamıyorum ince hesabı aradığıma ana kartın güç kablosunu sökün takın hallolur falan dedi inşallah öyle birşeydir ekran kartı yada RAM sıkıntı varsa çok uğraştıracak
Inşallah en kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz. Dediğim gibi ekran karti ve ramlerde problem olmayabilir. Ancak montajda sıkıntı olabilir. Arkadaşınızla sök-tak yaptıktan sonra düzelir umarım. Pny çok sevdiğin sağlam bir markadır(utandırmasın beni). Iyi geceler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,282
Üyeler
156,590
Son üye
Xalionis
Top Bottom