Arama sonuçları: *

1. D

monitörden bilgisayar şarj etmek

arkadaşlar merhaba bende samsung s27c312eau monitör var ben type c den hdmı kablo almak istiyorum hangi kabloyu alsam monitörden güç alabilirim yani aynı anda hem görüntü aktarıcam hemde bilgisayarı şarj edicem yardımcı olur musunuz
  2. D

Yardım K380 gibi klavye önerisi alınır

Arkadaşlar merhaba logitech k380 ingilizce olanı yada buna benzer yüzde 60 lık ingilizce klavye önerir misiniz
  3. D

Yardım klavye önerisi veriri misiniz

arkadaşlar merhaba 1000 tl civarında %60 olan yazılım için ama arada oyunda oynuyorum bluethot olması zorunlu değil bir klavye önerir misiniz bu tarz bir şey...
  4. D

klavye onerir misiniz

arkadaslar merhaba ingizlice yuzde 60 olan ve bluetooth tercihim ama kabloluda olur orta segment bir klavye onerirmisiniz ingizlice olmasi sart kodlama ve oyun icin
  5. D

Video izlerken sorun yaşıyorum

Arkadaşlar merhaba bende 8+8 3200 mhrz ram olmasına rağmen videoalrı 2x izlerken ses kaymaları ve bu şekilde donmalar oluyor gödüğünüz gibi internetlik sıkıntı da değil yardımcı olur musunuz
  6. D

Yardım klavye önerisi alınır

Hocam imgilizcr olursa süper olur mekanik oldun switch fark etmez bide yüzde 60 olursa çok çok iyi olur 1684494684 Teşekkür ederim hocam bakıcaö
  7. D

Yardım klavye önerisi alınır

arkadaşlar merhaba ben yazılım mühendisiyim arada da oyun oynuyorum en fazla 1000 tl ye kablosuz olsa daha iyi olur ama kablolu olsa da sorun olmaz klavye önerir misiiz
  8. D

Yardım Smx-r44 mouse aldım nasıl alınjr mı

Arkadaşlar merhaba rmx-r44 bunu önerir misiniz
  9. D

Öneri 600TL'ye Kadar Oyuncu Kulaklık + mousepad Önerisi

hocam bunlar oyun için uygun mudur
  10. D

Öneri 600TL'ye Kadar Oyuncu Kulaklık + mousepad Önerisi

Merhaba arkadaşlar 500 600 tl ye kadar kulak üstü kulaklık önerir misiniz
  11. D

yeni parçalar için öneri

Hocam çok teşekkür ederim bende böyle bir şey düşündüm ama anakartım eski sorun olur mu diye yapmak istemedim sorun olmaz ise siparişlerini veriyorum
  12. D

yeni parçalar için öneri

Teşekkür ederim hocam iyi geceler
  13. D

yeni parçalar için öneri

Hocam a 320 m a pro bunlarla güzel performans verir mi veya bir kaç tık üstüne
  14. D

yeni parçalar için öneri

Hocam 2 3 k ya da önerirsin güzel olur 😂😂sen öner
  15. D

yeni parçalar için öneri

Yani hocam çok olmasın 10 15 k arası 1683066789 En fazla 10 12 k felan hocam
  16. D

yeni parçalar için öneri

arkadaşlar merhaba benden ryzen 5 2400g,3200 mhz 8 gb ram ve msi a320 m a pro var ekran kartım yok bu sistem kasıyor ekran kartı alsam performans verir mi yoksa ana kart ile işlemciyi değişirmem lazım mı
  17. D

600 TL mekanik klavye önerisi

hocam bunda bluethoot özelliği varmı yoksa sadece usb dangılı ile mi bağlanılıyor
  18. D

Düşük fiyatlı ekran kartıyla mining yapmak

Merhaba arkadaşlar küçük çaplı bir param var ucuz ama güzel bir kaç ekran kartı varmı mining yapabileceğim ve ortalama bir akran kartı ne kadar getirir
Top Bottom