Arama sonuçları: *

1. DEMONTE SIFIR HAZİR SİSTEM

DEMONTE SIFIR HAZİR SİSTEM

Ekran kartsiz sifir demonte sistem 12400f islemci Msi pro h610m-e anakart 2x8 16 gb ram Msi 500gb m2 ssd Powerboost kasa 750 psu
  2. LOGITECH G604

LOGITECH G604

KABLOSUZ MOUSE HERANGİ BIR SORUNU YOKTUR KUTU FATURA GARANTİ YOKTUR
  3. K

Öneri Rtx 3060 ti Asus dual ve ya gigabyte 2 fanlı modeli alınır mı??

bakalım inşl iyi olur bu miningciler yuzunden olanlar bize oldu
  4. K

takıp ediyorum orda da ama dedınız gıbı uzerıne kar eklıyorlar fırsattan ıstıfa de bıraz fazla yuksek fıyatlara satmaya calısıyorlar
  5. K

ben de 3 aydır kart beklıyorum insl 25 subatta gelecek olan kartlardan alabilirim pekte ümidim yok ama 2.el fıyatları zaten yanına yaklasılmıyor
  6. K

hdd biçimlendirme yapma

sag tık yapıyorum fakat surucu ata yazısı cıkmıyor E surucusuyle D surucusu nerden geldın bilemıyom da hdd de biçimlendirdim gene gıtmedi 1614018383 böle cıkıyor
  7. K

hdd biçimlendirme yapma

arkadaşalr merhaba hardiski biçimlendirdim fakat burada ha 2 ad dosya neden gözüküyor bir türlü C ve D yapamadım yardım edermısınız şimdi den tesekkür ederim
  8. K

Hs70 icue de görünmüyor.

sorunu bulabıldınız mı bende ıcue programı kullanıyorum fakat ramlar ve h100i rgb platinum se sıvı sogutucuyu hiçbir sekılde goremıyorum programda
  9. K

bilgisayrımda hardıskı görmüyorum yardım

merhaba arkadaşlar sistemimi yeni topladım anakartım asusu x570-e uzerinde m2 ssd bağlı hardiski taktım fakat bılgisayarıma girdiğimde görünmüyor disk yönetiminde falan görünüyor oradan işlem yapmak ıstedim fakat sağ tık yağıyorum sıclar aktif değil EFI sistem bölümü diyor asıl düzeltelibilirim...
Top Bottom