Neler Yeni

Öneri Rtx 3060 ti Asus dual ve ya gigabyte 2 fanlı modeli alınır mı??

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Maykl Baradov
Piyasaya göre ucuz ederine göre 2000₺ pahalı 2 gün sabredin bekleyin az. 2 gün tavla oynayın arkadaşlarla :D
2 gün sonra ne olacak? 3060 ti stoku gelmiyor ki dostum 3060 güya gelecek oda hazır sistemlerle :(

kaya54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
faruk kaya
ben de 3 aydır kart beklıyorum insl 25 subatta gelecek olan kartlardan alabilirim pekte ümidim yok ama 2.el fıyatları zaten yanına yaklasılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Maykl Baradov
ben de 3 aydır kart beklıyorum insl 25 subatta gelecek olan kartlardan alabilirim pekte ümidim yok ama 2.el fıyatları zaten yanına yaklasılmıyor
6500 den facebook gruplarında pny getirtiyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama 6500 onlar getirtiyorsa ni kar oranı var ve bu kart büyük ihtimalle 5500 dan çıkacak

kaya54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
faruk kaya
6500 den facebook gruplarında pny getirtiyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama 6500 onlar getirtiyorsa ni kar oranı var ve bu kart büyük ihtimalle 5500 dan çıkacak
takıp ediyorum orda da ama dedınız gıbı uzerıne kar eklıyorlar fırsattan ıstıfa de bıraz fazla yuksek fıyatlara satmaya calısıyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Maykl Baradov
takıp ediyorum orda da ama dedınız gıbı uzerıne kar eklıyorlar fırsattan ıstıfa de bıraz fazla yuksek fıyatlara satmaya calısıyorlar
Yok yani benim demek istediğim ordan yola çıkarak tam tahminim kartın ucuz çıkacağı yönünde amma ve lakin stokun yeteceğini zerre gram düşünmüyorum+ olarak bu kartın performansını ben şahsım adıma gözümde büğüttüğüm kadar fazla olmayacağını düşünmekteyim bilmiyorum umarım ben yanılırım umarım hepsi iyi olur kartsız onca insan var :( miningçilerden müzdarip bişeyler temin edilir umarım herkese

kaya54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
faruk kaya
Yok yani benim demek istediğim ordan yola çıkarak tam tahminim kartın ucuz çıkacağı yönünde amma ve lakin stokun yeteceğini zerre gram düşünmüyorum+ olarak bu kartın performansını ben şahsım adıma gözümde büğüttüğüm kadar fazla olmayacağını düşünmekteyim bilmiyorum umarım ben yanılırım umarım hepsi iyi olur kartsız onca insan var :( miningçilerden müzdarip bişeyler temin edilir umarım herkese
bakalım inşl iyi olur bu miningciler yuzunden olanlar bize oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Maykl Baradov
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,013
Üyeler