Arama sonuçları: *

1. Barbara Gordon

Sizce Aşı Güvenilir mi?

GBT'sini de atim mi koçum? TCKNO, İl ilçe, sosyal hayatı falan da ister misiniz efendim? İşte adam değilsin ki klavyede o tuşlara basamıyorum.
  2. Barbara Gordon

Sizce Aşı Güvenilir mi?

Hadi diyelim aşıdan sonra felç geçireni atamadım. Ulan akrabam diyorum 3. aşıdan sonra yoğun bakımda feriştahı kaydı yok la yok. Durumunu yazacam buraya öldü mü kaldı mı. Gerçi durumunu yazsam da bana foto at derler. Sanki oyun oynuyoruz a. Sen aşı ol paşam tamam mı 3 yıl sonra ölmezsen buraya...
  3. Barbara Gordon

Sizce Aşı Güvenilir mi?

Tüm yazdıkların boş cevaplardan ibaret. Yazdıklarıma hiç bir şekilde doğru düzgün cevap veremiyorsun. Felç geçirmeyi dahi bilmiyorsun. Ölmeyi bayılmak zannediyor 15 yo. Raporları tutuluyormuş muş. Aşıdan sonra ağır korona geçiren adam koronadan öldü denilmiyor bana hâlâ raporları tutuluyor...
  4. Barbara Gordon

Sizce Aşı Güvenilir mi?

Cevaplayamıyor işte argumanları yetmiyor. 15 yaşında anca beyni saçmalıklara çalışıyor. :) Ahiretten fotoğraf mı istiyorsun ne istiyorsun anlamadım ki? Daha adam akıllı aşı verilerini paylaşamayanlardan ne hayır beklenir ki?
  5. Barbara Gordon

Sizce Aşı Güvenilir mi?

Ne kaynağı istiyorsun? Yazdım ya okuyup cevaplayamayacak kadar aciz misin 15 yo. Anaca hahaha atıp kudurursun şimdi internetten bilimsel kaynak aradığına yemin edebilirim.
  6. Barbara Gordon

Sizce Aşı Güvenilir mi?

Dikkat et bir gün sana laf yerine başka bir şey koyarlar. Evet üç beş tane ingilizce kaynak attı tabii bunu atan elemanın ingilizce bildiğinden bile emin değilim. Her gördüğün kaynağa inanma ya da kaynak gösterilen verilere. :) Virüsü aşıyla birlikte çıkardılar ve hala aşı olmayan aptaldır aşı...
  7. Barbara Gordon

Sizce Aşı Güvenilir mi?

Her gördüğünüz şeye inanmayın ayn. O yüzden aşı olduktan sonra felç geçiren, ölen, kalp krizi geçiren, ağır geçiren var. Neymiş aşı oldutkan sonra hafif atlatıyormuşsun koronayı. Eee, ondan sonra ne var? Daha ne b*k olduğu bilinmeyen şeyi vucudunuza alıyorsunuz. Çin çıkardı virüsü aşıyı da...
  8. Barbara Gordon

Soğutucu bloku değiştirilmiş ekran kartı

Zamanında RX 570'ler 800 TL'ydi :)
  9. Barbara Gordon

Etherium için rtx 2060 ile mining "pool veya kazma aracı" öneri

Binance pool kullan. Çünkü 2060 ile ödeme eşiğine gelmek zaman alacak.
  10. Barbara Gordon

Ekran kartı kullanımı düştüğünde oyun kasıyor

D-dostum bunu milyarlarca defa yaptım. Belirtmeyi unuttum :/ 1629067137 Dostum format bile attım. Bu dediğim ilk defa olmuyor uzun zamandır var. Afterburner ile vs alakası yok.
  11. Barbara Gordon

Virüs yok olsa da etkileyeceğini zannetmem. Chipset durumunu bilmiyorum. MSI Afterburner kapalıykende aynı.
  12. Barbara Gordon

Driver falan güncel. Bazen de FPS drop yiyorum. Özellikle Fortnite'da. İlk maçlar acayip donuyor sonraki maçlar düzeliyor. Oyun M2 SSD'de BTW. HDD'deki oyunlarda aynı. Driverlar güncel, Driver booster gibi dandik programlar kullanmıyorum zaten. Uzun zamandır bu sorun var BIOS update veya...
  13. Barbara Gordon

Ekran kartı ne olursa olsun aynı sorunu yaşıyorum. İki farklı ekran kartı denedim sonuç aynı. FPS'in düştüğü yerlerde kullanım da düşüyor ya da kullanım düştüğü yerlerde FPS düşüyor onu bilmiyorum. Ayrıca işlemci frekansı da yükselmiyor. Sabit 3,6 GHZ. Sıcaklığı da hiç yükselmiyor. Yani adam...
  14. Barbara Gordon

Bir yamanın güvenilirliğini nasıl ispat edebilirim?

Moddb'den indiriyormuşsun zaten, orada virüslü mod olması imkansız.
  15. Barbara Gordon

Mining için ekran kartı önerisi

3090 al o zaman.o.O2
  16. EKRAN KARTI ALINIR! (1650, 1650S, 1660, 1660 Ti, 1660S)

EKRAN KARTI ALINIR! (1650, 1650S, 1660, 1660 Ti, 1660S)

Ekran kartı alınır, fiyatı uygunsa tabii xd. (1650, 1650S, 1660, 1660 Ti, 1660S) AMD düşünmüyorum. Düşündüğünüz fiyat ile iletişime geçebilirsiniz. Garanti durumu minimum 8 ay olmalı.
  17. Barbara Gordon

Csgo Amatör Turnuva İçin 1 kişi aranıyor

Dostum sanki MM maçına adam arıyormuşsun gibi olmuş. MM tadında ESL diyorsun yani. Bu işler zaman ve istek gerekli. İstek varsa zaman yoksa yine olmaz. İkisi varsa ekipman yoksa yine olmaz. Bunların hepsi varsa internet çöpse yine olmaz. Milisaniyelerle yarışıyorsun çünkü.
  18. Barbara Gordon

Csgo Amatör Turnuva İçin 1 kişi aranıyor

ESL falan bunlar büyük hayaller. Daha MM'de rank yükselemiyorsunuz ESL'de ne yapacaksınız? Hayal kırıklığına uğratmak istemem ama bu tür büyük hayallere ulaşmanız mümkün değil ESL falan. Burda 3-5 saat cs oynayıp rankı mm de mg2 mge dmg olup faceitte level atlayamayan adamlar esl falan olmaz.
  19. Barbara Gordon

Tahmini aylık kazancım ne olur?

Kolay yoldan para kazanma yolları arıyorsun galiba 😅😅😂😂😆😆😄😄 yazık. Max 15 yaşında. Git çalış sanayide.
Top Bottom