Arama sonuçları: *

1. H

7000 tl ekran karti önerisi

3000 serisine geçeceğim yakın zamanda tabii ki NVIDIA çok farklı bir pencere ama bu kartlar arasında rx5000 serisi ideal
  2. H

Çok doğru .
  3. H

2060 (şahsi görüşüm) raytraycing ve dlss için alınabilecek en saçma kart fiyatları ilk zamanlardada aynı şekilde amd'ye göre balon fiyatlardı. Yanlış anlaşılmasın fanboy değilim.
  4. H

Gerek stoklar gerek fiyatlar olsun gerçekten zor bir dönem fakat almak istiyorsanız 5600xt modellerine bakmanızı öneririm.
  5. H

700TL Koltuk Önerisi

Dostlar selamlar maksimum 700tl bütçe ayırdım çalışma koltuğu için pek bilgim yok bu konuda. Fiyat performans açısından neler iyidir neyi tavsiye edersiniz?
  6. H

Kulaklığımdan ses gelmiyor !

Şuanda jak çoğaltıcı ile ses almaya başladım driveri sildim. Ses çok kısık geliyor sanırım yazılım ile halledeceğim. 1614176534 B450m s2h 1614177317 Jak çoğalttığımda ses az geliyor type c ile cızırtı geliyor.
  7. H

Çalışıyor. 1614176185 Ek kabloları bağladığım zaman ses alamıyorum.
  8. H

Evet driver indirdim. 1614176032 Deneyeceğim.
  9. H

Merhabalar dostlar herkese iyi forumlar. Bugün kargodan gelen dün satın aldığım kulaklığım Rampage drop plustan ses alamıyorum lütfen bilgisi olan ve yardımcı olabilecek arkadaşlar yazar veya cevaplar ise sevinirim. Teşekkürler.
Top Bottom