Neler Yeni

Kulaklığımdan ses gelmiyor !

hz.bruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Meto
Merhabalar dostlar herkese iyi forumlar. Bugün kargodan gelen dün satın aldığım kulaklığım Rampage drop plustan ses alamıyorum lütfen bilgisi olan ve yardımcı olabilecek arkadaşlar yazar veya cevaplar ise sevinirim. Teşekkürler.

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,279
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Merhabalar dostlar herkese iyi forumlar. Bugün kargodan gelen dün satın aldığım kulaklığım Rampage drop plustan ses alamıyorum lütfen bilgisi olan ve yardımcı olabilecek arkadaşlar yazar veya cevaplar ise sevinirim. Teşekkürler.
Driver indirdiniz mi

CarryExe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ali Yıldırım
Driver indirmediyseniz indirin. Hala sorun var ise nerden aldıysanız orayı arayın.

darkVE

80+
Telefona takıp deneyebilir misin?

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Windows sürümüyle uyumlu doğru driver indirip indirmediğinizi kontrol edin.
Driverda sıkıntı yoksa, satın aldığınız yer ile iletişime geçip değişim talep edin.

darkVE

80+
Çalışıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek kabloları bağladığım zaman ses alamıyorum.
Bilgisayara takarken ara kabloyu kullanmadan takmayı dene ve Anakartının modelini söyler misin?

hz.bruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Meto
Windows sürümüyle uyumlu doğru driver indirip indirmediğinizi kontrol edin.
Driverda sıkıntı yoksa, satın aldığınız yer ile iletişime geçip değişim talep edin.
Şuanda jak çoğaltıcı ile ses almaya başladım driveri sildim. Ses çok kısık geliyor sanırım yazılım ile halledeceğim.

Bilgisayara takarken ara kabloyu kullanmadan takmayı dene ve Anakartının modelini söyler misin?
B450m s2h

Jak çoğalttığımda ses az geliyor type c ile cızırtı geliyor.

Son düzenleme:

darkVE

80+
Şuanda jak çoğaltıcı ile ses almaya başladım driveri sildim. Ses çok kısık geliyor sanırım yazılım ile halledeceğim.

B450m s2h

Jak çoğalttığımda ses az geliyor type c ile cızırtı geliyor.
Hasarlı ürün şikayetiyle ürün değişikliği talep edin. Aynı sorun bir yakınımda da vardı, ürünü değiştirdi ve sorun çözüldü. Tabii isterseniz ürünü iade edip başka bir kulaklık bakabilirsiniz.

Top Bottom