Arama sonuçları: *

1. A

Laptop açılıyor görüntü yok

Merhaba laptopuma format attım ve ekran kartı driverını yükledikten sonra mavi ekran verdi ve kapandı açmaya çalıştığımda açılmadı ses var fakat görüntü yok . Başka bir harddisk taktım yine aynıydı . Böyle bir sorun olmuyodu driverı yükledikten sonra oldu bu nasıl düzelir. Laptopu fişten...
  2. A

YARDIM LÜTFEN CSGO FACEİT AC AÇIKKEN AÇILMIYOR

Merhaba arkadaşlar ben faceitten oynamak istiyorum csgo rekabetçi maçlarımı ama faceit anti cheatini açtığımda oyuna girmiyor kapadığımda giriyor. İnternettede bunun çözümünü bulamadım windows 10 kullanıyorum ve güncel .
  3. A

Steam acces denied hatası

Merhabalar 2 gündür steama girerken acces denied hatası ile karşılaşıyorum. İnternetim kocaeli net . Vpnyle giriyorum giriliyo ama wifiden girilmiyo . Dayımların evindede kocaelinet var ama oradan her türlü steama giriş sağlayabiliyorum. Hata: Access Denied You don't have permission to access...
  4. A

LAPTOPUN RAMİNİ YÜKSELTTİKTEN SONRA NE KADAR ETKİ EDER

Laptopa 2 gün önce ssd taktım hocam baya bi hızlandı ramide yükseltsem çok etkisi olurmu sizce
  5. A

LAPTOPUN RAMİNİ YÜKSELTTİKTEN SONRA NE KADAR ETKİ EDER

Merhaba arkadaşlar benim 3gb ramli laptopum var ekran kartı amd ati mobility hd 5650 şuanda 3gb bellek ile csgoda 50 fps alıyorum 6gb a veya 8gb a yükseltirsem ne kadar etki eder kaç fps Bellek ddr3 1133mhz
  6. A

laptoptan hddyi çıkarıp ssd takınca fotoğraflar gidermi ??

Arkadaşlar yardımcı olurmusunuz bende wd 240gb ssd var yeni aldım. Eski laptopuma takıp hızlandırmak için.Şuanki sistemimde hdd de win7 yüklü ve içinde çok önemli veriler ve fotoğraflar var. HDDyi çıkarıp SSDyi takıp win 10 kurarsam bi sıkıntı yaşarmıyım sizce.?? istediğim zaman SSD Yİ çıkarıp...
  7. A

Papara card ile itopyadan 1500 tllik alışveriş

Benim söşleşmeli hesapla papara kartım var 1500 tllik alışveriş yapıcamda nasıl yapabilirim lütfen yardım edermisiniz.. teşekkürler
  8. A

İnternetcafeden 2.el pc alınır mı?

Eyvallah sağolun şuan bu bütçede en iyisi Abdullah abinin topladığı gibi 2.el toplamak
  9. A

Bütçemi 2400 TL'ye kadar çıkarabilirim . İndirimlerle nasıl toplayabiliriz yardımcı olurmusun abim
  10. A

1050ti ekran kartı 3.nesil intel i5 işlemci 350w psu kasa Anakartı bilmiyorum
  11. A

Selamlar arkadaşlar benim 2000tl gibi bi bütçem var ve sistem toplamak istiyorum. İnternetcafeden 2.el pc alınır mı? sizce ?
  12. A

En İyi Fiyat Performans Ekran kartı

ucuz sistemler için amd nin AMD Radeon RX460 2 GB modelini öneririm
  13. A

Çözüldü✓ Rust tarzi oyunlar icin bilgisayar toplamak

bu sisteme göz atmanı öneririm https://www.itopya.com/vok-prodigy-amd-ryzen-5-1600-msi-gtx-1650-super-ventus-xs-oc-4gb-8gb-ddr4-240gb-ssd-gaming-bilgisayar/
Top Bottom