Arama sonuçları: *

1. Darling

SteelSeries Aerox 3 Orta tuş zor basıyor

hayır bitmedi ama nereyle ihtibata geçmem gerek bilmiyorum yada işlemi nasıl gerçekleştirmem gerekiyor İtopyadan aldım itopyayamı göndermeliyim yoksa SteelSeries e mi?
  2. Darling

SteelSeries Aerox 3 Orta tuş zor basıyor

Merhaba arkadaşlar 3.01.2022 tarihinde İTOPYA Donanım Arşivi indiriminden yararlanarak SteelSeries Aerox 3 wireless modelini aldım ve çok mutlu bir şekilde kullanmaya devam ediyordum son günlerde tekerlek tuşunda tıklama sorunu oluştu sert bastırmadığım sürece basmıyor bu konuda ne yapabilirim...
  3. Darling

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

arkadaşlar ürün bitmiştir artık siteyi salsanız da bizde girsek :D
  4. Darling

Aynı telefon hattına aynı internet için 2 farklı modem takılır mı?

onun yerine elimdeki kabloyu kullanım evin içinden kablo döşemem daha mantıklı olur. Hem kablo ile uğraşmak istemedim hem evin içinde kablo çirkin duracaktı hemde wifi stabil olmaz yüksek pink, bağlantı kopması, düşük download ve upload wifi bana göre yeni teknoloji olmadığı sürece telefon ve...
  5. Darling

wifi güçlendirici bir işime yaramaz kasada da wifi yok televizyonda da yok
  6. Darling

Modemin olduğu yer ve bilgisayarın(masaüstü) olduğu yer ayrı. Modem televizyona koblo ile bağlı. Bilgisayarın durduğu yere yakın bir telefon hattı daha var. Oraya ayrı bir modem takarsam çalışır mı? Çalışmaz ise dediğim yöntem nasıl ayarlana bilir yardımcı olursanız sevinirim.
  7. Darling

HG-630a Yazılım Güncelleme

HG-630a Modemim var yazılım güncellemek için dosya bulamıyorum ve yazılımı güncelledikten sonra ne yapmam gerekir?
  8. Darling

Yardım Bu ramler anakartım ve işlemcime uyar mı?

Ramler hakkında fazla bir bilgim yok ama bu iki Ram arasında bir fikir belirtmem gerekirse T-Force derim ama dediğim gibi ramler hakkında fazla bir bilgim yok eyer şu anda paran varsa bekle derim belki gene indirime girer 3600 olanı yada 3200 ün CL değeri düşük bir tane indirime girer benim...
  9. Darling

Yardım Bu ramler anakartım ve işlemcime uyar mı?

uyumlu sıkıntı çıkmaz birde buna bak birde bu ramlerde karar alırsan cuma gününü bekle belki indirime girerler yada daha iyileri indirime girer incehesap da https://www.incehesap.com/team-t-force-vulcan-tuf-gaming-alliance-16gb-2x8gb-ddr4-3200mhz-gaming-ram-fiyati-45301/
  10. Darling

Kendim topladığım bilgisayar monitör hariç uzay montaj

gelecekte çift m2 kullanacağım bu yüzden bu ana kartı seçtim oyuncu olduğum gibi bir yazılımcıyım da ve aynı zamanda grafik tasarım işleriyle de ilgileniyorum yani hem hızlı hemde yüksek depolamaya ihtiyacım var bu yüzden m2 tercih edeceğim
  11. Darling

Kendim topladığım bilgisayar monitör hariç uzay montaj

Arkadaşlar bir süre çalışıp almak istediği sistem bu. Sizden istediğim sistemde eksik gördüğünüz yada bu birleşen yerine bu olsun dediğiniz şeyleri söylemeniz ÖZELLİKLE RAM önerisine ihtiyacım var. Kısaca sistem parçalarını dengelemek istiyorum. Sistemi 3 ay sonra aynan da sipariş vererek yada...
  12. Darling

Donanım dersi ödevinde yardıma ihtiyacım var 8, 9 ve 10. nesil mikroişlemcilerin genel özellikleri

Donanım dersi ödevinde yardıma ihtiyacım var işlemciler hakkında çok az bilgiye sahibim bu konuyu neye göre araştırmam gerek onuda çözemedim. soru: 8, 9 ve 10. nesil mikroişlemcilerin genel özelliklerini araştırarak, birbirlerine göre avantajlarını, dezavantajlarını yazınız intel core dan...
  13. Darling

Öneri Yazılım için diklenebilen monitör önerisi

yardım için teşekkürler
  14. Darling

tamamdır birde forumda ikinci el alım satım açılmış mıydı?
  15. Darling

yok monitör için demiyorum genel olarak ucuz bir site o yüzden sormuştum yardımınız için teşekkürler
  16. Darling

itopya neden bu kadar ucuz çoğu yerde bu monitör 2000den aşağı değil
  17. Darling

1200 en uç nokta diyebilirim dediğim gibi ikinci elde olur
  18. Darling

Yazılım için diklenebilen monitör arıyorum fazla bir bütçe ayıramam ve kesin bir bütçemde yok malesef 2.elde olur şu monitörün ikinci elini al diyorsanız oda olur monitörün kendisi diklenebilen olursa olmasını istiyorum yada diklenebilen ayak önerir misiniz ve ayağa uygunda monitör elbette...
  19. Darling

en fazla 200TL mikrofonu iyi kulaklık önerisi

https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-gamebooster-gb-h12-rebel-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,599440345.html bu kulaklık hakkında ne düşünüyorsunuz peki?
  20. Darling

en fazla 200TL mikrofonu iyi kulaklık önerisi

arkadaşlar en fazla 200TL mikrofonu iyi kulaklık önerir misiniz lütfen ve 200TL sınır daha üstüne çıkmayın lütfen
Top Bottom