Neler Yeni

Yardım Bu ramler anakartım ve işlemcime uyar mı?

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
Uyumlu hocam.

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Darling

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
mustafa yusuf aksu

Anakartım Gigabyte B450M S2H V2, işlemcim AMD Ryzen 5 1600 AF, uyumlu mudur? İyi bir ram midir? Hangi çipi kullanıyor? Çipi kaliteli mi?
uyumlu sıkıntı çıkmaz
birde buna bak
birde bu ramlerde karar alırsan cuma gününü bekle belki indirime girerler yada daha iyileri indirime girer incehesap da

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
uyumlu sıkıntı çıkmaz
birde buna bak
Bu mu benim söylediğimi mi alayım. Bu arada geçen cuma 3600mhz olanı indirimde 680 tl idi önerdiğiniz ram :'( ama 640 tl vardı
Mesaj otomatik birleştirildi:

uyumlu sıkıntı çıkmaz
birde buna bak
birde bu ramlerde karar alırsan cuma gününü bekle belki indirime girerler yada daha iyileri indirime girer incehesap da
Ömür boyu garanti mi?

Son düzenleme:

Darling

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
mustafa yusuf aksu
Bu mu benim söylediğimi mi alayım. Bu arada geçen cuma 3600mhz olanı indirimde 680 TL idi önerdiğiniz ram :'( ama 640 TL vardı
Ramler hakkında fazla bir bilgim yok ama bu iki Ram arasında bir fikir belirtmem gerekirse T-Force derim ama dediğim gibi ramler hakkında fazla bir bilgim yok eyer şu anda paran varsa bekle derim belki gene indirime girer 3600 olanı yada 3200 ün CL değeri düşük bir tane indirime girer benim tavsiyem acil değilse beklemen.

Bu mu benim söylediğimi mi alayım. Bu arada geçen cuma 3600mhz olanı indirimde 680 TL idi önerdiğiniz ram :'( ama 640 TL vardı

Ömür boyu garanti mi?
ömür boyu yazıyor ama bir fikrim yok doğrusu tekrar belirteyim ramler hakkında fazla bilgim yok

Top Bottom