Arama sonuçları: *

• Users: Kaura
  • Order by date
  1. K

Teknobiyotik'ten hazır sistem alacağım ama hata alıyorum

Sorunu hallettim benim kullanıdığım kart normal kart olarak görünüyormuş kredi kartı olması gerekmiş o yüzden havale yaparak satın aldım
  2. K

işlem limitlerim açık ama sadece nakit para çekme limiti 5.000 tl ondan kaynaklı olacagını sanmıyorum e ticaret ve alışveriş limitim 10k
  3. K

evet ekran kartını Galax RTX2060 Super Gamer 8GB (1-Click OC) 256Bit GDDR6 yaptım 1600516776 Bilgisi olan yokmu ?
  4. K

Böyle bir hata alıyorum ödeme yapacağım kart ziraat bankası bankkart işlem limitini vs arttırdım bakiyede yeterli sorun nedir?( iletişim numaralarını aradım ama maalesef mesai saati dışı dendi o yüzden ulaşamadım onlara)
  5. K

Sistem monitör uyumu nasıl ?

Tüm monitörlerde oluyor mu bu özellik?
  6. K

Ekran kartına uyumu yok ki gsynx özelliği kullanılamaz ki bu monitör de
  7. K

Kimse niye yazmadı :)
  8. K

Bu kasanın ekran kartını değiştirip ( Galax RTX2060 Super Gamer 8GB (1-Click OC) 256Bit GDDR6 yapacağım) https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-rtx2080-super-firsat-sistemi.html monitör olarak da bunu almayı düşünüyorum nasıl ...
  9. K

10K`ya yayın ve oyun bilgisayarı ?

saf fiyatlarını paylaşmadılar mı üstüne vergi ötv vs eklenince yeni çıkan kartlar pahalı olmaz mı ?
  10. K

ekran kartını Galax RTX2060 Super Gamer 8GB (1-Click OC) 256Bit GDDR6 RTX 2060 Super Ekran Kartı (26ISL6HP76GP) -3.198,99 yaparak alsam olurmu acaba ?
  11. K

Arkadaşlar monitör dahil sistem arıyorum internette bir sürü seçenek var ve bir çok seçenek arasında kalıyorum. Sizin tavsiyelerinize ihtiyacım var. Elimde bir tane 144hz 1ms monitör mevcut ama 2 monitör olmasından yanayım 10k ya kasa + monitör önerilerinize açığım.
  12. K

Bu sistem 8500 Tl Eder mi ?

Ben onu anladım ama burada direk konuyu okuyup anlama sorunu olan arkadaşlar var onu belirtmek istedim
  13. K

ARKADAŞLAR LÜTFEN YORUM YAPMADAN ÖNCE POSTU DİKKATLİ OKUYUNUZ BELKİ GÖZÜNÜZDEN KAÇMIŞ OLABİLİR. SADECE MONİTÖR ALINALI 3 AY OLMUŞ GARANTİSİ DEVAM EDİYOR DİĞER PARÇALARIN GARANTİSİ VE KUTUSU YOK.
  14. K

abi türkçe okuma sorununuz mu var ?
  15. K

sağol dostum iyiki yazdın :)
  16. K

abi şaka mı bu ben sistemi niye savunayım ? diyorumki mönitörün garantisi varmış sadece alınalı 3 ay olmuş diyorum ?
  17. K

ya cıldırıcam diyorum ki sadece mönitörün garantisi var alınalı 3 ay olmuş diyorum. sistem zaten 2.5 yıllık
  18. K

sen yanlış okumuşsun mönitör diyorum ekran kartı değil
Top Bottom