Arama sonuçları: *

1. E

arduino yazılımında hata alıyorum

Sabahtan beri çözemedim melodi kısmında hata veriyor sizce hata nerde ``` #include <LiquidCrystal.h> int buzzerPin = 8; int ledPin = 9; int trigPin = 7; int echoPin = 6; int sure; int uzaklik; int maximumRange = 20; int minimumRange = 0; int melodi(int dly); int rs = 12, en = 11, d4 = 5...
  2. E

Asus TUF Gaming FX506HC-HN011----15.998,99 TL

Peki sen ne önerirsin ?
  3. E

Neden peki ?
  4. E

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-fx506hc-hn011-intel-core-i5-11400h-8gb-512gb-ssd-rtx3050-144hz-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000008SRHM?magaza=Hepsiburada&=&wt_gl=cpc.6802-IT.shop.camp6458424908adgr77966058715&ds_rl=1294343&gclid=Cj0KCQjwjIKYBhC6ARIsAGEds-Lvavpk7o0H0Zb-KJv...
  5. E

Beyler selam 15 bin bütçem vardı en son buna karar verdim siz ne düşünürsünüz fiyat performans olarak ?
  6. E

15 bin TL ye kadar Laptop önerisi

Ben burayı çok aktif kullanmıyorum bende günde 1 defa gelip sıcak fırsatlara bakıyorum herhalde oraya bakarken açtım diye konuyu oldu anlamadım
  7. E

Ya dostum neyin atarı bu ?
  8. E

Beyler selam üniversite için laptop bakıyorum bütçen 15 bin diyebiliriz. Bölümüm mekatronik okulda çok ihtiyacım olduğunu sanmıyorum oyuncu laptopu tarzında olursa her işimi görür diye düşünüyorum. Beni 3-4 sene idare etse yeter diye düşünüyorum
  9. E

Çözüldü✓ 7000-8000 bin TL arasında okul için laptop önerisi

Selamlar yakın bir abim liseye geçen çocuğuna laptop almayı düşünüyor 8000 bin TL ye kadar. Oyunla falan işi gücü yok. Günlük kullanım için Google'den araştırma olur microsoft programlarında slayt falan hazırlarlar sanırım lise öğrencisi en fazla hangi programı kullanır zaten bunları kullanırken...
  10. E

Sizce hangi sistemi almalıyım ?

Şu dakikadan sonra farklı bir karar vermezsem şuanlık yardımlık bir şey kalmadı kral sağolasın sahibinden de senin gibi bir satıcı bulup satın almak kaldı...
  11. E

Evet sahibinden üzerinden ikinci el alcam artık pahalıya geldi
  12. E

Ekran kartını koyana kadar çok dengeli gidiyordu aslında bir anda fırladı kasa ile 13 ü geçti :D İkinci ele kaldık napalım 9.500 e bırakanlar vardı olmadı onlardan alcam da İzmir de denk getirmek imkansız herhalde Sahibinden param güvende mantıklı mı sizce alıcıyı koruyor mu ?
  13. E

Asus prime h610m-K-A-D ARASINDA FARK VAR MI

Hocam yani A yı seçtim diye diğer parçalarda değişiklik yapmama falan gerek yok dimi pek anlamıyorum bu konuları darboğaz denilen şeyler falan varya yada uyumluluk falan sorun yaşamam herhalde
  14. E

Beyler da - g6 diziyorum şuan itopyadan ama Asus prime h610m-k kalmamış onun yerine h610m-d yada h610m-a var sizce arasında fark var mı başka bir yerden mi almalıyım
  15. E

Asus prime h610m-K-A-D ARASINDA FARK VAR MI

Merhabalar sistem toplamaya çalışıyorum da Asus prime h610m-k ile //// asus prime h610m-A ////asus prime h610m-D Arasında çok fark var mı dün akşamki DA-G6 yı topluycam ama k serisi kalmamış onun yerine a yada d eklesem herhangi bir sorun falan çıkar mı sizce
  16. E

Bildiğiniz üzere yeni yayınlanan sistemi almak için çok uğraştım ama kısmet olmadı. Sizce ; -İkinci el Da-g6 mı almalıyım yoksa farkını koyup direk sıfır olarak mı alayım ? -Yada 14 mayısta yayınlancak olan sistemi mi beklemeliyim ama onuda alma ihtimalimiz yine çok düşük -Yada hazır 8-9...
  17. E

Çözüldü✓ Dün ki sistem sarı sitede ilanda

Bugün 3 civarında yazmıştım 8800 e ilana koymuşsun en son kaç olur diyorum 9 diyorsun :D
Top Bottom