Neler Yeni

Sizce hangi sistemi almalıyım ?

emincqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emin Can Çelik
Bildiğiniz üzere yeni yayınlanan sistemi almak için çok uğraştım ama kısmet olmadı. Sizce ;
-İkinci el Da-g6 mı almalıyım yoksa farkını koyup direk sıfır olarak mı alayım ?
-Yada 14 mayısta yayınlancak olan sistemi mi beklemeliyim ama onuda alma ihtimalimiz yine çok düşük
-Yada hazır 8-9 vermişken 12-14 verip arada ciddi farklı bir sistem alabilir miyim yoksa çok fark olmaz mı siz olsanız hangisini tercih edersiniz ?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,227
İsim
Ahmet Sevinç
1
Bildiğiniz üzere yeni yayınlanan sistemi almak için çok uğraştım ama kısmet olmadı. Sizce ;
-İkinci el Da-g6 mı almalıyım yoksa farkını koyup direk sıfır olarak mı alayım ?
-Yada 14 mayısta yayınlancak olan sistemi mi beklemeliyim ama onuda alma ihtimalimiz yine çok düşük
-Yada hazır 8-9 vermişken 12-14 verip arada ciddi farklı bir sistem alabilir miyim yoksa çok fark olmaz mı siz olsanız hangisini tercih edersiniz ?
14 mayıstakini bekle belki farklı bişey olur
14k yada 6600xt sistem toplayabilirsin burda karar tamamen sende

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
yürüyüş bilgisayar doğa kitap
RX 6600XT sistem al hocam bence direk kafan rahat olsun uzun yıllar çoğu oyunda rahatça oynarsın

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
ucuza da g6 al bulursan. 12-14'e güzel rx6600 sistem dizemezsin.
belki tam 14'e, ama kararını hemen vermen lazım şuan anca dizersin vasat parçalarla.

emincqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emin Can Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1

14 mayıstakini bekle belki farklı bişey olur
14k yada 6600xt sistem toplayabilirsin burda karar tamamen sende

RX 6600XT sistem al hocam bence direk kafan rahat olsun uzun yıllar çoğu oyunda rahatça oynarsın

ucuza da g6 al bulursan. 12-14'e güzel rx6600 sistem dizemezsin.
belki tam 14'e, ama kararını hemen vermen lazım şuan anca dizersin vasat parçalarla.

Beyler da - g6 diziyorum şuan itopyadan ama Asus prime h610m-k kalmamış onun yerine h610m-d yada h610m-a var sizce arasında fark var mı başka bir yerden mi almalıyım

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Beyler da - g6 diziyorum şuan itopyadan ama Asus prime h610m-k kalmamış onun yerine h610m-d yada h610m-a var sizce arasında fark var mı başka bir yerden mi almalıyım
öyle dizme çok pahalıya alacaksın. 2. el al bulursan.

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
h610m-a almanı tavsiye ederim hocam azda olsa soğutması var tabi arada çok fiyat farkı yoksa + olarak tabi senin kararın ama öyle dizme çok pahalı tutar

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Öyle yapma çok pahalıya gelir yazık günah

emincqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emin Can Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öyle dizme çok pahalıya alacaksın. 2. el al bulursan.

h610m-a almanı tavsiye ederim hocam azda olsa soğutması var tabi arada çok fiyat farkı yoksa + olarak tabi senin kararın ama öyle dizme çok pahalı tutar
Ekran kartını koyana kadar çok dengeli gidiyordu aslında bir anda fırladı kasa ile 13 ü geçti :D İkinci ele kaldık napalım 9.500 e bırakanlar vardı olmadı onlardan alcam da İzmir de denk getirmek imkansız herhalde Sahibinden param güvende mantıklı mı sizce alıcıyı koruyor mu ?

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartını koyana kadar çok dengeli gidiyordu aslında bir anda fırladı kasa ile 13 ü geçti :D İkinci ele kaldık napalım 9.500 e bırakanlar vardı olmadı onlardan alcam da İzmir de denk getirmek imkansız herhalde Sahibinden param güvende mantıklı mı sizce alıcıyı koruyor mu ?
Hocam GET direk zaten alıcıyı koruyan bir uygulama almak mantıklı ama satmak çok sıkıntılı bir sistem
Mesaj otomatik birleştirildi:

uygun bulursan direk get ile alabilirsin hocam direk

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Evet sahibinden üzerinden ikinci el alcam artık pahalıya geldi
İkinci el sistem bakan kardeşlerime destek oluyorum sistem topluyorum herkese yardımcı olabilirim istersen sanada bakarım

emincqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emin Can Çelik
İkinci el sistem bakan kardeşlerime destek oluyorum sistem topluyorum herkese yardımcı olabilirim istersen sanada bakarım
Şu dakikadan sonra farklı bir karar vermezsem şuanlık yardımlık bir şey kalmadı kral sağolasın sahibinden de senin gibi bir satıcı bulup satın almak kaldı...

Top Bottom