Arama sonuçları: *

• Users: Ardanizz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ardanizz

Camcıda akvaryum yaptırmak

Camcıda akvaryum yaptırmak istiyorum Fakat fiyatları bilmiyorum içinde hamster besleyeceğim içinde su değil talaş olacak ondan çok kalın olmasına gerek yok aklımda En 100cm boy 40cm genişlik 50 cm bir akvaryum var yeni akvaryum yaptıranlar veya bilgisi olanlar bakabilirmi
  2. Ardanizz

pc açılıyor ekran gelmiyor

3 ay önce aldım bilgisayarı gayet güzel kullandım pc açılıyor biosa girebiliyorum ancak windows ekranina geldigimde ekran siyah kalıyor windows-shift-kontrol-b denedim ayrıca ctrl-alt-deleteden görev yöneticisine girmeyi denedim ancak açılmadı
  3. Ardanizz

GTA V Online giremiyorum

'' Sorry, Social Club is currently experiencing technical difficulties and online services have been temporarily disabled.'' yazısı geliyor önüme online girmek istediğimde -Modemi sıfırladım -Güvenli internet etkin değilmiş operatörden öğrendim -Modemi 2 Kez kapatıp açtım Ne yapmam lazım...
  4. Ardanizz

İş görmezlik raporu okulda geçerlimi

Konsere giderken ayağımı çatlattım ve sonrasında rapor aldım. Son sınıf meslek lisesi kimya öğrencisi olduğumdan stajım var ve bunun için iş raporu istedim. Okul raporuda lazımdı bunu doktora söylediğimde, iş görmezlik raporunu fotokopi çekip bana verdi. Yani sonuç olarak 2 tane iş görmezlik...
  5. Ardanizz

PC topladım Yardımcı olurmusunuz

23.755 TL ye topladım sizce iyi mi? -Ryzen 5 5500 RTX4060 ile Darboğaz yaparmı? -Sıvı soğutma veya Farklı bir hava soğutmaya gerek varmı yani Stok fan iş görürmü? +bütcem 24.000 önerebiliceğiniz daha iyi bir sistem olursa yazın lütfen
  6. Ardanizz

24.500k RTX Sistem yardımcı olurmusunuz

iyi günler dostlarım full paket bilgisayar almak istiyorum, vokal kaydı ve oyun için alacağım 24.500 bandında bi bütçem var 1 TL bile yukarıya çıkamam depolamasının yüksek olması işlemcinin iyi olmasını ve ekran kartının rtx serisinden olmasını istiyorum monitör klavye ve mouse dahil istiyorum...
  7. Ardanizz

Bağırarak nasıl vokal alınır ?

Arkadaşlar merhaba ! daha önce vokal kaydı alan/ses bilgisi olan insanlar cevaplarsa çok sevinirim. 13Killoki'nin bu şarkısındaki gibi nasıl vokal alabilirim? nasıl okumam gerekiyor sadece bağırsam yetermi, yoksa ekstra şeyler yapmam gerekiyormu. söylerken mikrofona normalde 4 parmak...
  8. Ardanizz

devamsizliktan sınıfta kaldım açık liseye geçebilirmiyim

bildiğiniz gibi dönem ortasındayız ve devamsızlıktan sınıfta kaldım açıköğretime geçebilirmiyim ?
  9. Ardanizz

Unutma Beni Çiçeği ile ilgili

Arkadaşlar bundan bi kaç gün önce sevgilimden ayrıldım ve dün doğum günüydü, planım bir kolye almak onu paketlediğim kutunun içinede unutma beni çiçeğinden koymak. ama çiçekçilerde bu çiçekten bulunurmu bilmiyorum ve eğer varsa yanlış anlamadıysam bu çiçek buket halinde veriliyor 1 adet istesem...
  10. Ardanizz

İnstagram Diğer Hesaplarını Profilde Gösterme

Arkadaşlar fotoğrafta gördüğünüz gibi hesabın yanındaki (">" şunun aşağı dönük olanı) tuşa tıklayınca arkadaşın diğer hesaplarını görebiliyoruz ben ne kadar araştırsamda bunu nasıl yapacağımı bulamadım yardımcı olurmusunuz ?
  11. Ardanizz

Hiç bir bilgim olmadan kaykay aldım aldığım kaykay güzelmi bakarmısınız ?

Bu kaykayı aldım ve şuan elimde bugün biraz sürdüm sürmesi çok kolaydı bir kaç hafta alıştırma yaptıktan sonra skate parkta sürülürmü hareket yapılır mı? bilgisi olanlar yazabilirmi https://ty.gl/a7j5qfvroi
  12. Ardanizz

Paycell banka işleminize onay vermiyor hatası

Arkadaşlar kartı yeni aldım bu hatayı nasıl düzelteceğim yardım ederseniz sevinirim :)
  13. Ardanizz

Fifa 21 oyuncu kariyeri özellik ekleme

Burdaki özellikleri nasıl ekleyebilirim
  14. Ardanizz

Origin hesap satın aldım fifaya girerken hata alıyorum

Girerken bu hatayı alıyorum ne yapmam lazım
  15. Ardanizz

(KONU GÜNCELLENDİ) Yoklama kağıdını yırtıp attım ne yapmalıyım

Yırtıp attım ve kayboldu dedim müdür git bul dedi bende tamam dedim şuan arıyomuş gibi yapıyorum ne yapmalıyım Güncelleme: Yarım gün yok yazılmamak için yırttığım kağıt yüzünden tüm sınıf tam gün yok yazıldı ve sonuç olarak olan bana oldu çıkışta meydan dayağı yedim Soranlar için lise 2 ye...
  16. Ardanizz

18 Yaş Altı Ailesi Olmadan Şehirler Arası Yolculuk Yapabilirmi

Dostlarım İlk Olarak 15 Yaşındayım Ve Kocaeli/İzmitten, İstanbul/Maltepe'ye Bir kaç Arkadaşımla Birlikte Sevgilimle Buluşmaya Gideceğim Acaba Bi Sorun Çıkarmı Yani Bilet Alabilirmiyim Bu Durum Aileye Gidermi Yardımcı Olursanız Sevinirim
  17. Ardanizz

SG-218 Titreşim sorunu

Menüye girince vibration veya titreşim yazmıyor böyle bir ekran geliyor ve ürünün açıklamasında titreşim olduğu yazıyor nasıl düzeltebilirim
  18. Ardanizz

İşlemcim Windows 11i Desteklemiyor

Microsoftun Yayınladığı işlemci desteğinde İ5 3450 Yazmıyor Yani windows 11 yüklesem kullanamazmıyım veya ilerde Bu işlemci için destek gelirmi
  19. Ardanizz

Origin Fifa 21 tepki vermiyor

Originde Fifa 21 e girmeye çalışıyorum şu oyunun ayarlar kısmına geliyor playe basıyorum ama açılmıyor ama BF 1 ve diğer oyunlar açılıyor çözümü nedir ?
  20. Ardanizz

Forza Horizon 4 Yaz İndirimine Girermi

Şuan hesabımda 60 TL var Forza Horizon 4 Yaz indirimine girerse alıcam girmesse Farklı Oyunlar Alıcam Sorum Şu: Forza Horizon 4 Yaz İndirimine Girermi/Girerse Kaç TL Olur
Top Bottom