Neler Yeni

24.500k RTX Sistem yardımcı olurmusunuz

Ardanizz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Arda Fidan
Bütçe
24.500
iyi günler dostlarım
full paket bilgisayar almak istiyorum, vokal kaydı ve oyun için alacağım 24.500 bandında bi bütçem var 1 TL bile yukarıya çıkamam depolamasının yüksek olması işlemcinin iyi olmasını ve ekran kartının rtx serisinden olmasını istiyorum monitör klavye ve mouse dahil istiyorum uğraşmamak için bu bilgisayarı beğendim bide siz bakın isterseniz bu fiyat bandında daha iyi bi hazır pc varsa önerebilirmisiniz.

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
iyi günler dostlarım
full paket bilgisayar almak istiyorum, vokal kaydı ve oyun için alacağım 24.500 bandında bi bütçem var 1 TL bile yukarıya çıkamam depolamasının yüksek olması işlemcinin iyi olmasını ve ekran kartının rtx serisinden olmasını istiyorum monitör klavye ve mouse dahil istiyorum uğraşmamak için bu bilgisayarı beğendim bide siz bakın isterseniz bu fiyat bandında daha iyi bi hazır pc varsa önerebilirmisiniz.
ty veya hp sitelerden toplama almak gibi bir hata yapma sakin

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Güney
iyi günler dostlarım
Uzak dur. Bu bütçede gelen arkadaşlar güzel sistemler atarlar sana.

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
iyi günler dostlarım
Hoca bu Fiyata abartısız 10 kati daha iyi sistem bulunur sakın hata yapipda bu dekil saçma yerlerden almayın

FloxY | Arda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Ahmet Arda Kıyavman
Ordaki mouse bende var eğer çok çekersen usbsi temazsızlık yapıyor mouse imleci aşağı kayıyor :D alma hocam gereksiz pahalı 5 para etmezler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ordaki mouse bende var eğer çok çekersen usbsi temazsızlık yapıyor mouse imleci aşağı kayıyor :D alma hocam gereksiz pahalı 5 para etmezler
4060 vardır bu fiyata belki olmazsa 3060ti falan rx 6650xtler

Ardanizz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Arda Fidan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hoca bu Fiyata abartısız 10 kati daha iyi sistem bulunur sakın hata yapipda bu dekil saçma yerlerden almayın
ikinci el toplamak istemiyorum ve pc toplama sitelerinde monitörlü hazır sistemler çok pahalı eğer daha güzel bir hazır sistem bulursanız bilgilendirirmisiniz

4060 vardır bu fiyata belki olmazsa 3060ti falan rx 6650xtler
bilmiyorum aradım internette çok fazla bulabildiğim en iyisi buydu daha iyisini bulabilirseniz yardımcı olurmusunuz

FloxY | Arda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Ahmet Arda Kıyavman
internetten değil hp ve tyden bakmışsınızdır hocam itopya gaming gen sinerji teblion pckolik gençer gaming gibi sitelerde daha iyileri var

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
ikinci el toplamak istemiyorum ve pc toplama sitelerinde monitörlü hazır sistemler çok pahalı eğer daha güzel bir hazır sistem bulursanız bilgilendirirmisiniz

İkinci elden bahseden yok hocam galiba pek bilginiz yok siz şimdi hemem yeni bir konu açın ayrıntısıyla orda yardımcı olalım 24500k bütçeniz var galiba buna monitör dahilmi NVIDIA mi olsun yoksa amd mi farketmez mi yoksa ayrıntısıyla bir konu açın hocam hrmen

FloxY | Arda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Ahmet Arda Kıyavman
Sistem ve monitör için bütçe?

Necromancerr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr

bilmiyorum aradım internette çok fazla bulabildiğim en iyisi buydu daha iyisini bulabilirseniz yardımcı olurmusunuz
https://www.vatanbilgisayar.com/int...s-pro-h610m-e-crucial-500gb-ssd-16gb-ram.html anakartı b660 yaptım 17364
https://www.itopya.com/da-g7_h24143 (ikinci sistem olarakta bu var amd kanadında)
şuanki fiyatı monitörüde bilgili arkadaşlara sorarsın

Sistem ve monitör için bütçe?
24500 müş hocam

Son düzenleme:

FloxY | Arda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Ahmet Arda Kıyavman

Necromancerr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr
DA yeni sistem ne kadar bilmiyorum yanına en az bunu al ddr5 7500f sistem vardı 20k olmuş

5600 4060 lı sistem var 18k ya gene da sistem ddr5 bulamadım maalesef ddr4 devam edicek 2k da ekipman alır 18k ya da-g7 yi alırsa monitörle beraber

Top Bottom