Neler Yeni

Monster RTX 4050 RTX 4060 Gelmiş Alınır Mı ?!

TİTAN.

80+ Platinum
Hocam İyi Diyon Güzel Diyon Da 4 Aylık Maaş Yetebilecek Mi Kafamda O Dönüyor Şuan Sonuç Olarak Sadece Yaz Tatilinde Çalışıyorum Geri Kalan Aylarda Derse Odaklanıyorum Ki Odaklanmasam Da Zaten Zaman Kalmıyor O Bakımdan 1 Yıl Daha Beklemek İstemiyorum Sonuçta Bunu Da Alamaya Bilirim Diye Yoksa Elbet Güzel Kasa Hoş Kasa Da Tabi Bİde Nasip Kısmet Ve Biracıkta Şans İşi Diyebiliriz.
tam olarak bütçen nedir aga ?

Farex

80+ Silver
Herkes ezbere konuşmuş bu kasa gayet iyimonster alınmaz kasalarının nerdeyse hepsi sıkıntılı
Git burdan al burdaki hem daha uygun hemde daha güçlü işlemcisi var hemde Amazon güvencesi
benim attığım onun için daha iyi olur hem 32 gb hemde 1 tb ssd .

TİTAN.

80+ Platinum
bu daha mantıklı içindeki ramler zaten ddr4 bunu alır ramleri satıp ddr5 ram satar daha iyi olur
yada bu https://www.trendyol.com/casper/exc...tiqueId=61&merchantId=114258&utm_source=share

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Necip5270392
tam olarak bütçen nedir aga ?
Hocam Şuan Bütçem Yok Elimdeki Para Miktarı Sıfır Fakat Önümüzdeki Ay İşe Başlayacapım Sınavdan Sonra Ve 4 Ay Çalışacam (Maesef Askeri Ücret Olur Büyük Olasılıklarla) Ve Çıkışan Para İle De Kendime Bir Laptop ALmak İstiyorum Olay Bundan İbaret.

TİTAN.

80+ Platinum
Hocam Şuan Bütçem Yok Elimdeki Para Miktarı Sıfır Fakat Önümüzdeki Ay İşe Başlayacapım Sınavdan Sonra Ve 4 Ay Çalışacam (Maesef Askeri Ücret Olur Büyük Olasılıklarla) Ve Çıkışan Para İle De Kendime Bir Laptop ALmak İstiyorum Olay Bundan İbaret.
kanka 4 ay sonra bunları konuşmak daha mantıklı olur piyasa yükselecektir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,816
Üyeler
150,557
Son üye
adamınbiri4
Top Bottom