Neler Yeni

Çözüldü✓ RTX 4050 Monster Laptop alınır mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
MERİÇ YILMAZ
Boykot markaları düşünmüyorum hocam. Ha diyeceksin ki nVidia da boykot markası. Evet doğrudur fakat harici alıp da takma şansım olmadığı için elimde olmayan sebepten ötürü almak zorunda kalıyorum (ekran kartı için yazıyorum bunu).
Hocam alıp kullandığın çoğu şey boykot zaten kendine yazık edersin al bu laptopu bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam alıp kullandığın çoğu şey boykot zaten kendine yazık edersin al bu laptopu bence
illa istemiyorum diyorsan acer öneririm

elektronik cihaz sıfır olsa bile sorunlu gelebiliyor tüm cihazlar için geçerlidir bu
Yok hocam victuslarda ekran bazen 45 ntsc çıkıyor 100sRGB yazsa bile
Donanım arşivi youtube kanalında var video detaylı

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Ertuğrul Bolat
Forumda ve internette Victus şikayetlerini okuyabilirsin.

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Atemix38
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Muhammed İslamoğlu
Cevaplarınız için teşekkür ederim ama elimden geldiği kadar boykot ürünlerden uzak durmaya çalışıyorum. İnsani bir meseledir. Bu yüzden de yerli markalara yönelmeye özen gösteriyorum.

eren28tr

80+ Gold
Cevaplarınız için teşekkür ederim ama elimden geldiği kadar boykot ürünlerden uzak durmaya çalışıyorum. İnsani bir meseledir. Bu yüzden de yerli markalara yönelmeye özen gösteriyorum.
Coca cola Pepsi içmiyor iPhone kullanmıyorsun değilmi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Mehmet Ali
Bende 0 kapalı kutu açılmamış Hepsiburada garantili Asus tuf a15 var 140w lık seri düşünürsen özelden yaz kardeşim sıfır zaten ürün çok uygun fiyata bırakıcam..

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Ertuğrul Bolat
Iphone kullanmak zaruri ihtiyaç değildir,yüzlerce marka alternatifi var.Ayrıca mutlaka kola içmen gerekiyorsa hiçbir farkını göremediğim Le cola'da aynı işi görüyor.ABD'yi tamamen boykot etmek imkansız.Çünkü kullandığımız PC'lerde intel,amd işlemci nvidia ekran kartı var.

eren28tr

80+ Gold
Iphone kullanmak zaruri ihtiyaç değildir,yüzlerce marka alternatifi var.Ayrıca mutlaka kola içmen gerekiyorsa hiçbir farkını göremediğim Le cola'da aynı işi görüyor.ABD'yi tamamen boykot etmek imkansız.Çünkü kullandığımız PC'lerde intel,amd işlemci nvidia ekran kartı var.
Bu arkadaş sıkıntılı neyin boykotunu yapıyorsa...

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Muhammed İslamoğlu
Ne Coca Cola içerim ne de Pepsi. 29 yıllık ömrümde hiç iPhone takıntım olmadı, almadım, kullanmadım. Boykot ediyorum diye yazdığın yorumlarda küçümsediğini farketmedim de sanma sakın! Alternatifi olan ürünler tüketmeye gayret gösteriyorum. El kadar bebeklerin katledilmesine boykot markalarından giden maddi desteklere ortak olmak benim kanıma dokunuyor. Sende böyle bir hassasiyet yoksa o senin problemindir.

2 hafta önce Kayseri'de yaşanan olaylara destek verdin mi bilmiyorum ama bu zihniyete sahip kişilerin neredeyse tamamı destek verdi. Küçük bir kız çocuğunun tacize uğradığı iddiasına ayağa kalkanlar, nice küçük çocukların üzerine bomba yağmasına ses etmiyor. Nice Filistinli kız çocuklarının işgalci domuzlar tarafından tecavüze uğramasına ses çıkarmıyor. Öyleyse Kayseri'de ki olaylarda ne kız çocuğu ne de taciz iddiası kimsenin umrunda değildi. Tek bir gâye vardı: IRKÇILIK!

Demem o ki el kadar bebekler tonlarca bombaların altında paramparça olurken göz yumup, sadece ırkçılık için sokaklara çıkmayın!

Bende 0 kapalı kutu açılmamış Hepsiburada garantili Asus tuf a15 var 140w lık seri düşünürsen özelden yaz kardeşim sıfır zaten ürün çok uygun fiyata bırakıcam..
Hocam kartımda sadece Trendyol'a 6 taksit var. Konuda da belirttim. Okuyun ve öyle yazın lütfen!

eren28tr

80+ Gold
Ne Coca Cola içerim ne de Pepsi. 29 yıllık ömrümde hiç iPhone takıntım olmadı, almadım, kullanmadım. Boykot ediyorum diye yazdığın yorumlarda küçümsediğini farketmedim de sanma sakın! Alternatifi olan ürünler tüketmeye gayret gösteriyorum. El kadar bebeklerin katledilmesine boykot markalarından giden maddi desteklere ortak olmak benim kanıma dokunuyor. Sende böyle bir hassasiyet yoksa o senin problemindir.

2 hafta önce Kayseri'de yaşanan olaylara destek verdin mi bilmiyorum ama bu zihniyete sahip kişilerin neredeyse tamamı destek verdi. Küçük bir kız çocuğunun tacize uğradığı iddiasına ayağa kalkanlar, nice küçük çocukların üzerine bomba yağmasına ses etmiyor. Nice Filistinli kız çocuklarının işgalci domuzlar tarafından tecavüze uğramasına ses çıkarmıyor. Öyleyse Kayseri'de ki olaylarda ne kız çocuğu ne de taciz iddiası kimsenin umrunda değildi. Tek bir gâye vardı: IRKÇILIK!

Demem o ki el kadar bebekler tonlarca bombaların altında paramparça olurken göz yumup, sadece ırkçılık için sokaklara çıkmayın!
al oku o zaman lazım olur üzüldüğün millet bizi arkamızdan vurdu seni küçümsediğim falan yok ermeni soykırımını destekleyen bir millet için üzülmem sen boykot yapmaya devam et

Hocam kartımda sadece Trendyol'a 6 taksit var. Konuda da belirttim. Okuyun ve öyle yazın lütfen!
çok seviyorsan git savaş seni tutan yok bizi arkamızdan vuran ve ermeni soykırımını destekleyen millete üzülmüyorum umarım doğu türkistan içinde bu kadar hassasiyet gösteriyorsundur A:SFÇADAD:ÇA:DA suriyelileri savunan adama bak sen.ASD:S:FAS:FAÇF

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Muhammed İslamoğlu
al oku o zaman lazım olur üzüldüğün millet bizi arkamızdan vurdu seni küçümsediğim falan yok ermeni soykırımını destekleyen bir millet için üzülmem sen boykot yapmaya devam et
Bu linkini attığın yalanların modası geçti artık. Hiçbir zaman Filistinliler Osmanlı'ya ihanet etmediler. Osmanlı'ya ihanet eden (yanlış hatırlamıyorsam 2-3) arap kabileleriydi. Başı çeken Şerif Hüseyin adında bir haindi. Sırf o hainin üzerinden tüm Arapları ihanetle suçladılar yıllarca. Zamanında eğitim sistemi ve tarih kurumu ABD'nin insiyatifine bırakılmış olan bir ülkede tarihçiyim diye geçinenlerin laflarına, yazılarına vs. bakmıyorum artık. Filistinlilerin satmadığı toprakları sattı diyecek kadar yüzsüzleşen İlberi gördü bu gözler. Yani boşa masal linkleri atıp da kirletme konuyu!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,030
Üyeler
150,202
Son üye
daasman
Top Bottom