Neler Yeni

Çözüldü✓ RTX 4050 Monster Laptop alınır mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

eren28tr

80+ Platinum
Bu linkini attığın yalanların modası geçti artık. Hiçbir zaman Filistinliler Osmanlı'ya ihanet etmediler. Osmanlı'ya ihanet eden (yanlış hatırlamıyorsam 2-3) arap kabileleriydi. Başı çeken Şerif Hüseyin adında bir haindi. Sırf o hainin üzerinden tüm Arapları ihanetle suçladılar yıllarca. Zamanında eğitim sistemi ve tarih kurumu ABD'nin insiyatifine bırakılmış olan bir ülkede tarihçiyim diye geçinenlerin laflarına, yazılarına vs. bakmıyorum artık. Filistinlilerin satmadığı toprakları sattı diyecek kadar yüzsüzleşen İlberi gördü bu gözler. Yani boşa masal linkleri atıp da kirletme konuyu!
yalanmı git youtubea bak bakalım ermeni soykırımını destekleyen bir milleti savunuyorsun sen türk falan olamazsın git araştır yalan değil gram üzülmüyorum çok seviyorsan git savaş seni tutan yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Muhammed İslamoğlu
çok seviyorsan git savaş seni tutan yok bizi arkamızdan vuran ve ermeni soykırımını destekleyen millete üzülmüyorum umarım doğu türkistan içinde bu kadar hassasiyet gösteriyorsundur A:SFÇADAD:ÇA:DA suriyelileri savunan adama bak sen.ASD:S:FAS:FAÇF
Ermeni soykırımını(!) destekleyen 1 tane Filistinli göster bana. 1 tane Filistin halkından Ermeni soykırımını(!) savunan birini göster! Filistin'in başındaki yahudi kuklasının sözlerini, onu kabul etmeyen Filistin halkına yükleyemezsin.

eren28tr

80+ Platinum
Ermeni soykırımını(!) destekleyen 1 tane Filistinli göster bana. 1 tane Filistin halkından Ermeni soykırımını(!) savunan birini göster! Filistin'in başındaki yahudi kuklasının sözlerini, onu kabul etmeyen Filistin halkına yükleyemezsin.
AÇS:FA:dÇ:Açd:aç.d.çA:ÇA youtubea yaz bakalım yalanmı gerçekmi ermeni soykırımını destekleyen bir milleti savunuyorsun yazık sana türk falan olamazsın sen arap falansın muhtemelen

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Muhammed İslamoğlu
yalanmı git youtubea bak bakalım ermeni soykırımını destekleyen bir milleti savunuyorsun sen türk falan olamazsın git araştır yalan değil gram üzülmüyorum çok seviyorsan git savaş seni tutan yok.
Türk olmak Boraltan Köprüsü'nde gardaşlarını gævura teslim etmektir değil mi;
"Boraltan Köprüsü Katliamı ya da Boraltan Faciası, Türkiye'ye sığınan 195 Azerbaycanlı Sovyet askerinin 1945 yılında mütekabiliyet ilkesi çerçevesinde Sovyetler Birliği'ne iadesi sonrası yaşanan katliamdır." -Vikipedi

Nasıl bakıyorsun peki sen şimdi Azerbaycanlı gardaşlarının yüzüne? Hani Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktu? Sen kendi gardaşım dediğin insanları ölüme yollamışsın, gelip burada Türklük edebiyatı mı yapıyorsun şimdi? Hadi başka kapıya SAHTEKAR seni...

Starlex

80+ Silver
Aşağıdaki özellikte bir Monster Laptop 28.800₺'ye alınır mı? Ekran kartı iyi midir? Bütçe max. 30.000 ve Trendyol harici bir yerden alamıyorum. Sadece Trendyol!
  • Intel Core i5 12450H​

• 32 GB RAM​

• 1 TB SSD​

• 6 GB RTX 4050​

• FHD 144 Hz​

Yağlı yağlı iyi gider kendi paran ile rezil olursun
Mesaj otomatik birleştirildi:

"Boraltan Köprüsü Katliamı ya da Boraltan Faciası, Türkiye'ye sığınan 195 Azerbaycanlı Sovyet askerinin 1945 yılında mütekabiliyet ilkesi çerçevesinde Sovyetler Birliği'ne iadesi sonrası yaşanan katliamdır." -Vikipedi

Nasıl bakıyorsun peki sen şimdi Azerbaycanlı gardaşlarının yüzüne? Hani Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktu? Sen kendi gardaşım dediğin insanları ölüme yollamışsın, gelip burada Türklük edebiyatı mı yapıyorsun şimdi? Hadi başka kapıya SAHTEKAR seni...
Lan konu monster dan buralara nasıl geldi dushsgsgsysgsgsgdydusueh

eren28tr

80+ Platinum

arap olduğunu bu sözünle belli etin arap sevici seni sen git savaş seni tutan yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Muhammed İslamoğlu
Uygunsuz davranış
arap olduğunu bu sözünle belli etin arap sevici seni sen git savaş seni tutan yok
Sizin gibi Irkçı Faşist olacağıma Arap olurum daha iyi! İnsanlıktan zerre nasibinizi almamışsınız. Sokakta ki itten farkınız kalmamış.

Yağlı yağlı iyi gider kendi paran ile rezil olursun

Lan konu monster dan buralara nasıl geldi dushsgsgsysgsgsgdydusueh
Saygı denen bir şey olmazsa işte bu nasipsiz veletlerde, konuyu alırlar buraya zorlaya zorlaya getirirler.

eren28tr

80+ Platinum
Uygunsuz davranış
Sizin gibi Irkçı Faşist olacağıma Arap olurum daha iyi! İnsanlıktan zerre nasibinizi almamışsınız. Sokakta ki itten farkınız kalmamış.

Saygı denen bir şey olmazsa işte bu nasipsiz veletlerde, konuyu alırlar buraya zorlaya zorlaya getirirler.
sen git savaş havlama burda arap sevici seni suriyelileri savunan insan bozuntusundan ne beklersinki zaten

ciddiye almayın bu arap seviciyi anca boş konuşuyor çok seviyorsa gitsin savaşsın tutanı yok

depremde hangi arap ülkesi yardım gönderdi söylesene arap sevici seni

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom