Neler Yeni

16-15k hazır sistem alıcam tavsiye

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe Kızanlık
Bütçe
16000
Arkadaşlar merhaba öncelikle çok kararsız kaldım ve sizlerinde tavsiyerlini istiyorum ayın bu ayın 6 sı gibi sistem siparişi vericem ve bana yardım olmak isterseniz çok mutlu olurum

1-Sistem link:

2-Sistem link:

sizce hangisi daha iyi hangisi daha alınabilir bir sistem
Birde bu fiyat bandında toplama pc almak daha mı mantıklı yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler :)

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Emre siyah
rx 6600 lüyü ryzen 5 5600 yaparsan daha güçlü olur

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün

Bütçeyi az bir şey aşıp bunu alabilirsen çok güzel olur performansa ana etkiyi veren cpu ve gpu gibi bileşenlerden gerek işlemci gereksede ekran kartı olarak daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe Kızanlık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bütçeyi az bir şey aşıp bunu alabilirsen çok güzel olur performansa ana etkiyi veren cpu ve gpu gibi bileşenlerden gerek işlemci gereksede ekran kartı olarak daha iyi
tavsiye için teşekkür ederim dikkate alıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Efe Kızanlık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Dostum bir sorum olucak ramleri 3600 mhz yapsam psuda 650w yapsam daha iyi olurmu fiyat biraz artıyo fps artarmı birde ilerleyen zamanlarda ekran kartını fln değiştiririm bir problem olur mu

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Psu yu yükseltirsen güç açısından ve gelecekte sistemde yapacağın yükseltmeleri desteklemesi açısından daha iyi olur ramide isteğe bağlı değişebilirsin ama performansa az etkisi olur alacağın fps leri fazla etkilemez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Psu yu yükseltirsen güç açısından ve gelecekte sistemde yapacağın yükseltmeleri desteklemesi açısından daha iyi olur ramide isteğe bağlı değişebilirsin ama performansa az etkisi olur alacağın fps leri fazla etkilemez
İlerde yeni bir ekran kartı alıp sisteme takabilirsiniz ama bunu yaparken psu yeterliliğine ve işlemci ile olası darboğaza dikkat edin

Top Bottom