Arama sonuçları: *

1. A

İLK BİLGİSAYARIM İÇİN SON KARAR

Mesajım biraz yukarıda kaldı gören arkadaşlardan yardım istiyorum lütfen.Bahsettiğiniz dlss ve ddr5 nedir ileriye yönelik midir?
  2. A

İLK BİLGİSAYARIM İÇİN SON KARAR

Kardeşim selamlar bende aynı senin gibi 25k bütçe ile sistem aramaktayım eğer 2-3 k daha koy bu parça seni 5-6 yıl ileri atar derlerse onada açığım.Ama amd ile intel arasında kararsız kaldım,bundan önce sistemlerim de hep intel kullandım.Galiba yeni nesil amd ler intel ile kafa kafaya...
  3. A

25-30k arası pc lazım

Amd ile yıldızımız bir türlü barışamadı intel den devam edelim :)
  4. A

25-30k arası pc lazım

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-i5-13400f-4060-ti-16-gb-msi-gaming-x2-1146913108/detay 2.el olarak şu sistemi önerir misin?
  5. A

25-30k arası pc lazım

Bende aynı şekilde bir konu açacaktım fakat senin açtığını görünce altına yorum yapmayı tercih ettim.Bende aynı şekil intel işlemcili 25k sınırında bir sistem önerisi bekliyorum.
  6. A

Yardım Hangi işlemciyi almalıyım?

Sanal pc olarak kullanmayı düşünüyorum şu an için daha fazla bütçe oluşturamam.Bunlar dahilinde rami 32 ye çıkarıp anakarta ellemeden işlemci alamaz mıyım? 3 ram slotum boşta şu an sadece bir tane 8 im var.
  7. A

Yardım Hangi işlemciyi almalıyım?

Sistemim biraz eski ve işlerim açısından güncellemek istiyorum kullandığım anakart msi b150m bazooka modeli.Ram şuan 8 fakat 32 ye yükselteceğim bunun yanı sıra bu anakarta uygun bir işlemci modeli arıyorum.Ekran kartı olarak msi gtx 1050ti kullanıyorum.Bütçemde 4000 TL civarı önerilerinize...
  8. A

KULAKLIK 25O TL BÜTÇE

Snopy rampage sn rw-1 olabilir.Uzun zamandıe kullanıyorum bir şikayetim yok.Kanalda incelemeside mevcut.
Top Bottom