Arama sonuçları: *

• Users: Ahyef
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ahyef

TYT çözümlü çıkmış sorular kaynak önerisi

Arkadaşlar merhaba, Cezaevinde bir yakınım var TYT sınavına hazırlanacak. Haliyle çözümlere uygulama üzerinden ulaşma imkanı yok, son 5-10 yılın çözümlü çıkmış sorularını alabileceğim bir kaynak öneriniz var mıdır?
  2. Ahyef

Çözüldü✓ HyperX Cloud 3 wireless alınır mı?

2018-2019 yılından beri Cloud 2 kullanıyorum. Neredeyse ömrünü tamamladı sayılır, kulaklık alırken wireless alayım diyorum. Aklımda 3 tane kulaklık var kullanıp deneyimleriniz varsa paylaşırsanız çok memnun olurum. Cloud 3 wireless, razer blackshark v2 pro 2023, logitech g pro x 2. Rtings...
  3. Ahyef

Twitch OBS açınca fps düşüyor

Kendi çapımda yayıncılık ile uğraşıyorum dostlar. bugün CS2 tam olarak yayınlandı ve bende yayın yapmak istedim ama oyun 60hz gibi oynatıyor hiçbir akıcılık yok. Aşırı derece fps kaybı yaşatıyor bana. Obs kapalı iken 300-500 arası alıyorum ama yayını açmadan bile obsi yan ekrana açınca fps...
  4. Ahyef

Çözüldü✓ Gigabyte aorus master 3080 ti LCD panel sorunu

Aorus serilerinde LCD panel var, bu panele gif yüklemeye çalıştım ve saçma bir şekilde loopa girdi. Ne yaparsam yapayım bir şekilde düzeltemedim. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı??
  5. Ahyef

Çözüldü✓ Msi b650-p Wifi anakartta ki 8+8 pin yerine 8 pin yeterli olur mu?

AM5 sisteme geçiş yapıyorum. Asus prime b650 plus anakartı alacaktım onda 8 pin girişi vardı ve benim psu (gamepower 750w) da da 4+4 cpu çıkışı var ondan dolayı sorun etmemiştim. MSI pro B650-p wifi anakartının fiyatı düşünce onu aldım ama üzerinde 16 pinlik cpu girişi varmış. 7600x veya 7700x...
  6. Ahyef

Çözüldü✓ İkinci el 3080 ti vs 3090

Ekran kartı ve işlemciyi yükseltmeyi düşünüyorum. İşlemci konusunda 5800x3d alacağım, ekran kartı konusunda sıfır alacak kadar bütçe olmadığından ikinci el 3080ti Veya 3090 arasında kaldım. Bulduğum ilanlarda 3080ti 11k bandında 3090 ise 12k ve üzerinde. 1080p monitör kullanıyorum ve şuan için...
  7. Ahyef

Öneri Adata XPG Lancer RGB 16GB 5200 MHz DDR5 CL38 Alınır mı?

Arkadaşlar merhaba, yavaştan AM5 sistem için parça toplamak istiyorum. Bu ramleri almak mantıklı mı? 5200Mhzi 6000Mhze çekebiliriz sonuç olarak ama CL değerlerini ne kadar düşürebiliriz bi fikrim yok akıl verecek olan varsa çok memnun olurum. Tekli fiyatı 1400TL alın derseniz iki tane almayı...
  8. Ahyef

❌İndirim Bitti! Razer deathadder v3 pro beyaz 2654,10₺ 🔥🔥🔥

Teknosada tekno club üyeliği olup mobil uygulamadan sepete eklediğinizde 2950₺ den 2654,10₺ ye düşüyor. Bu mouse yerine başka seçili aksesuarlarda da %10 indirim varmış bilginize.
  9. Ahyef

Yardım Kablonet Wifi sorunu & router önerisi

Arkadaşlar selam, şöyle bir sorunum var; kablolu internet üzerinden hiçbir sorun yok ama iş kablosuza geçince insanı cinlendiriyor. Çekim gücü ile alakalı bir problem değil tam anlamıyla WiFi de stabilizasyon yok. Tarifemin hızı 100Mbps bu arada. Şöyle ki modemin arayüzüne girip kanal ayarlarını...
  10. Ahyef

Çözüldü✓ Cloud 2 mi? Blackshark V2x mi?

Arkadaşlar daha önceden almış olduğum Cloud2 yi kullanıyorum. öneri olarak C2'yi satıp V2x'e geçmek mantıklı olur mu?(fiyatı 400₺ iken) bunun dışında C2 güzel bir kulaklık ama yazılım desteği yok ve sürüm olarak eski bir kulaklık. C2 satıp V2 almak mantıklı olur mu? Teşekkürler.
Top Bottom