Arama sonuçları: *

1. RuthEer

Samsung m52 fiyatini hak ediyormu?

tesekkur ederim
  2. RuthEer

Samsung m52 fiyatini hak ediyormu?

Hediye olarak m52 geldi. Bu fiyata daha guzel bi telefon varmi. Ozellikleri nasil fiyatini hak ediyormu?
  3. RuthEer

400 TL MOUSE ONERISI

mouseum bozuldu 400 tl civari mouse ariyorum
  4. RuthEer

Steam Paparamı Kabul Etmiyor?

Steamdan 3 gundur 28 liralik green helli almaya calisiyorum fakat bi turlu kartimi kabul etmiyor. Kartta bi sikinti yok daha once steamdan alisveris yapmistim. Icinde para da var fakat yine de karti kabul etmiyor. Bazilari 3d secure acik oldugu icin diyor. 3d secure ile bi ilgisi olabilirmi
  5. RuthEer

4-5K TELEFON ÖNERİSİ

4000-5000 lira arasinda telefon ariyorum oyun falan oynamiycagim kamerasi iyi olsun 1 2 sene sonra kasip donmaya baslamasin birde 128gb depolamasi olursa iyi olur önerileriniz nedir
  6. RuthEer

Secure boot enable olmasina ragmen bilgi kisminda disable gozukuyor

sorunun aynisini yasiyorum cozebildinmi
  7. RuthEer

Secure Bootu enable yapamiyorum

secure bootu bi turlu degistiremiyorum biostan enabled e getirmeme ragmen sistem bilgisinde kapali gozukuyor ne yapmaliyim
  8. RuthEer

secure boot açılmıyor

secure bootu aktif etmeye calisiyorum secure bootun ustune gelip enabled yapiyorum fakat bios ana ekraninda hala disabled yazuyor ve enabled olmuyor ne yapmam lazim
  9. RuthEer

bluetooth kulaklik onerisi

yazmayı unutmusum kulak ici
  10. RuthEer

bluetooth kulaklik onerisi

700 tl civari bluetooth kulaklik ariyorum ozelliklerine fazla takilmam kaliteli olsun yeter
  11. RuthEer

arkadaslarla oynanacak 50tl alti oyun

hazir indirimler de baslamisken arkadaslarla 5 6 kisi oyniyabilecegimiz 50tl altinda oyun ariyoruz forest haric astroneeri bulduk sizce nasil baska oyun oneriniz varmi
  12. RuthEer

XİAOMİ REDMİ NOTE 10S Alınır mı?

4300tl telefon ariyorum iyi fotograf ceksin pili uzun gitsin oyun vs oynamiyorum telefon hizli olsun yeter ne önerirsiniz
  13. RuthEer

Laptop önerisi yapabilirmisiniz max 8k - 10k tl butcem var

lenovo ideapad gaming 3 bi bak istersen 5 aydir kullanıyorum gayet memnunum
  14. RuthEer

EPIC GAMESTEN ALDIGIM EU4 ACILMIYOR

oyunu ayarlardan tam. ekrandan pencereye cevirdim sorun duzeldi yinede tesekkurler
  15. RuthEer

tamamdir cozdum sorunu
  16. RuthEer

8gb ram i5 10300h gtx 1650
  17. RuthEer

epic gamesten ucretsiz aldigim eu4 kisayolu bu sekilde gozukuyor ve oyuna tikladigimda oyun sesi geliyor fakat ekrana gelmiyor alt tab la oyuna girdigimde biseylere tikladigimda tiklama sesi geliyor fakat oyun ekrani tamamen donmus sekilde oluyor yeniden alt tab yaptigimda tikladigim secenek...
  18. RuthEer

LAPTOP SOGUTUCU ONERISI

daha kaliteli soyle 200 tl civarında onerirmisin
  19. RuthEer

LAPTOP SOGUTUCU ONERISI

15.6
  20. RuthEer

LAPTOP SOGUTUCU ONERISI

hem sogutacak hemde malzeme kalitesi orta olan bir sogutucu onerirmisin
Top Bottom