Neler Yeni

EPIC GAMESTEN ALDIGIM EU4 ACILMIYOR

RuthEer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Alperen Çınar
IMG_20211003_124740.jpg

epic gamesten ucretsiz aldigim eu4 kisayolu bu sekilde gozukuyor ve oyuna tikladigimda oyun sesi geliyor fakat ekrana gelmiyor alt tab la oyuna girdigimde biseylere tikladigimda tiklama sesi geliyor fakat oyun ekrani tamamen donmus sekilde oluyor yeniden alt tab yaptigimda tikladigim secenek gelmis oluyor ve donma durumu devam ediyor cok ilginc bi durum sebebi nedir nasil cozebilirim. oyunu 2 kere kurup sildim duzelmiyor (cok karisik anlattim galiba)

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Sadece ilk cümleyi okudum böyle sorunlar genelde sistem yetmediği için yaşanır sistem özelliklerini yazar mısın ?

RuthEer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Alperen Çınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece ilk cümleyi okudum böyle sorunlar genelde sistem yetmediği için yaşanır sistem özelliklerini yazar mısın ?
Alıntıyı görüntüle
epic gamesten ucretsiz aldigim eu4 kisayolu bu sekilde gozukuyor ve oyuna tikladigimda oyun sesi geliyor fakat ekrana gelmiyor alt tab la oyuna girdigimde biseylere tikladigimda tiklama sesi geliyor fakat oyun ekrani tamamen donmus sekilde oluyor yeniden alt tab yaptigimda tikladigim secenek gelmis oluyor ve donma durumu devam ediyor cok ilginc bi durum sebebi nedir nasil cozebilirim. oyunu 2 kere kurup sildim duzelmiyor (cok karisik anlattim galiba)
tamamdir cozdum sorunu

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

RuthEer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Alperen Çınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilemedim hocam silip yüklüyebilirsiniz denemek amaçlı veya epic gamesten dosyaları doğrula yapabilirsiniz.
oyunu ayarlardan tam. ekrandan pencereye cevirdim sorun duzeldi yinede tesekkurler

Top Bottom