Arama sonuçları: *

• Users: Major
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Major

Öneri Ders çalışırken kullanmak için kulaklık önerisi

Ders çalışırken dikkatimin dağılmasını azaltacak bir kulaklık istiyorum; kritik nokta ANC (Active noise cancelling) özelliğinin olması hani şu etraftaki gürültüyü azaltan/engelleyen özellik varya o. Uzun süreli kullanmalarda kulağımı terletmesin. Mümkünse kablosuz olmasın istiyorum çünkü Redmi...
  2. Major

Kantinci beni fakir sandı yemek ısmarladı

Bugün kantine ucuz bir fiyata lahmacun gelmiş. Arkadaşım da sıkıldığını söyleyip kantine gideceğini benim de gelmemi istediğini söyledi. Biz gitmişken benim de aklıma lahmacun geldi gittim bakmak için, daha doğrusu incelemek için eti bol mu falan diye nasıl bu kadar ucuz olabilir diye...
  3. Major

Apex Legends arkadaşı arıyorum

eXa_bite nickim istek atın oynayalım
  4. Major

Monitörde vga takılı ama no signal hatası veriyor

Monitörün vga kablosu takılı ama no signal yazıyor ve ekran kapanıyor ekran kartını söküp geri taktım işe yaramadı
  5. Major

Ekteki dambıl seti alınır mı?

https://www.ciceksepeti.com/dambilcim-20-kg-dambil-seti-agirlik-ve-vucut-gelistirme-aleti-20-kg-spor-dumbell-set-kcm3347643 Bana 130 TL ye gelicek alınır mı sizce @Berke Fitness
  6. Major

El yayı nerden alabilirim

Arkadaşlar ilk defa el yayı alacağım bilek egzersizleri yapıyordum ve bilek kuvvetim iyi orta-zor seviye arası bir el yayı önerir misiniz Bütçem kısıtlı 25 TL var 30 e zor da olsa belki çıkarabilirim. Şu iyi midir: https://www.amazon.com.tr/dp/B079K63PJS/ref=cm_sw_r_apan_i_dl_7WRDZC6R0K6FPREB582P
  7. Major

Operatör yazısını değiştirme rehberi

Merhaba arkadaşlar, Hepinizin telefonunda "BIMcell", "Türk Telekom" "Turkcell" gibi yazılar bildirim çubuğunda yazmakta ve bu yazıyı değiştirebilirsiniz. Şimdi bu yazıyı nasıl değiştireceğinize geçelim: Eğer Türk Telekomlu iseniz 4551'e "AVATAR isim" şeklinde yazarak bunu yapabilirsiniz...
  8. Major

Videoda fotoğraflara yapılan 3D efekti nasıl yapabilirim?

Bu videodaki fotoğraflara yapılan 3d efekti nasıl yapabilirim?
  9. Major

Snapchatte yeniyim küçük bir sorum var

Snapchatte soldan resim şeklinde mesaj gelince bize özel mi atılmış oluyor?
  10. Major

Silahlı Suriyeli çocuk beni takip edip ateş etti

Ekmek almaya fırına gidiyordum bir anda 8-9 yaşlarında küçük bir suriyeli çocuk elinde silahla ara sokaktan çıktı ve keko şarkılarından birini söyleyerek (Arapça) ben nereye gidersem arkamdan geldi. bir an çok yakınıma geldi bende geçmesi için durdum ama birkaç saniye bakıştık. sonra ben yine...
  11. Major

Bu filmin adı ne (çok bilinen bir film)

Fötr Siyah şapkalı adamlar vardı, o filmin ismi neydi? Sanırım 1800lerde geçiyor film. Silahlı adamlar falan vardı Lütfen acil söyleyin adını unuttum prime videoda bulamadım hep izlemek istiyordum
  12. Major

Kim bu "İdare" dedikleri?

Okulda falan hep söylüyorlar ama kim olduklarını bilmiyorum aklıma hep sorgu odasındaki kaslı adamlar geliyor. İdareye gidilince oraya gidiyoruz diye düşünüyorum. (aklıma öyle geliyor)
  13. Major

" :,( " Ne Anlama geliyor ?

Ne demek oluyor bu :,(
  14. Major

Redmi 9t nin hangi rengi daha güzel? [ANKET]

Bende mavisi var ama diğerleri daha güzel gibi geliyor, sizce hangisi?
  15. Major

Bal sanıp motor yağı yemek

Böyle bir şey aslında küçükken başıma gelmişti, okuma bilmiyordum ve krem kutusunu yoğurt kutusu sanıp kaşıklayarak yemiştim hemde az değil kaşık kaşık. Şimdi ise vefat eden dedemden kalma (yaklaşık 10 yıllık) bir saklama kabı buldum bodrumda. Dedem orada birşeyler yapardı eskiden (tamir vs.)...
  16. Major

4 GB internet 1 saatte bitirilir mi

Arkadaşlar 4 GB internetim var süresinin bitmesine 1 saat var napmalıyım nasıl hunharca kullanabilirim. Aslında neden bitirdiğimi bilmiyorum ama Türk Telekom a gıcıklık olsun.
  17. Major

DA Forum üyelerinin zil sesleri

Ben başlıyorum
  18. Major

Aliexpress'teki bu ürün ve fiyatı gerçek olabilir mi?

TRY 0.12 | Noel en popüler gizem kutusu 100% sürpriz yüksek kaliteli hediye yenilik hediye noel şanslı hediye rastgele ürün gizem kutusu https://a.aliexpress.com/_mrJ3CHK Arkadaşlar bu gerçekmi yorumlarda iPhone çıktı falan yazmışlar. Ben yeni hesap açtığım için fiyatını %99 indirim ile 0,12...
  19. Major

2 yıldır boyumda azıcık uzama yok

Ocakta 14 üme gireceğim, 11 ile 12 yaşım arasında boyum 150 civarından 165 e çıkmıştı o zamandan beridir boyum uzamadı nedeni nedir? İnternette yılda 5 cm den az uzanılırsa doktora gidilmesi söyleniyor
  20. Major

Şu soruyu çözüp anlatabilir misiniz

Top Bottom