Arama sonuçları: *

1. 6

laptop için işlemci ve ekran kartı karşılaştırması (önerilere de açığız)

Öyle olmuş olabilir hocam aynen. Çok teşekkür ettim ilgi alaka ve yardımlarınızdan dolayı. 1614946254 Hocam dediğiniz gibi basit programlar ve günlük işler sadece. i3-1115g4 işlemcili 4500 TL diğeri i5-103g1 5500-6000 arası. Aradaki fiyat farkını vermeye gerek olmadığını düşünüyoruz ama bir...
  2. 6

hocam siz epey den benim ilk linkte atmış olduğum marka ve modele bakmışsınız. Epey üzerinde 4 gb lık versiyonu çıkmış. Daha önce de açıklamaya çalıştığım gibi ilk linkteki modeli internette sağda solda ararsanız büyük çoğunlukla 4 gb lık versiyonu ile karşılaşırsınız ama sizin epey üzerinden...
  3. 6

hocam bulduğunuz ürün muazzam lakin bizim durumumuz sadece işlemci gücü odaklı olduğu için önceliğimizi attığınız linke veremiyoruz. Yine de tavsiyeniz için çok teşekkür ederiz. 1614858173 hocam kesinlikle katılıyorum. internete ilk modeli yazdığınız zaman çoğu 4 gb olan modelleri çıkıyor lakin...
  4. 6

Altta @Platen hocamın da belirtiği gibi düşünüyorum ben de. Yine de tavsiyeniz için teşekkür ettim. 1614855283 Hocam buradan benim anladığım mx110 ile UHD graphics arasındaki en temel fark birinin harici diğerinin dahili olması durumu. Peki bu durum çok ciddi oranlarda hissettirir mi? Yani...
  5. 6

Merhabalar herkese iyi forumlar. Direkt olarak konuya girmem gerekirse günlük kullanım için (microsoft programları, video izleme, zoom vb. platformlardan görüntülü görüşme) bir laptop arayışı içerisindeyiz. Taşınabilir bir cihaz ihtiyacımız olduğu için bu ürün laptop olmak zorunda...
Top Bottom